به گزارش شیوا بیان, مهندس وثوقی در بازدید از عملیات برف روبی محورهای مواصلاتی افزود: در محورهای شمالی استان اردبیل شاهد بارش باران و درسایر مناطق شاهد بارش برف هستیم. عضو شورای اداری استان اردبیــل با بیان اینکه برف روبی و نمک پاشی محورهای مواصلاتی بطور مرتب درحال انجام است افزود: ۴۲۰ نفر نیروی راهداری […]

به گزارش شیوا بیان, مهندس وثوقی در بازدید از عملیات برف روبی محورهای مواصلاتی افزود: در محورهای شمالی استان اردبیل شاهد بارش باران و درسایر مناطق شاهد بارش برف هستیم.

عضو شورای اداری استان اردبیــل با بیان اینکه برف روبی و نمک پاشی محورهای مواصلاتی بطور مرتب درحال انجام است افزود: ۴۲۰ نفر نیروی راهداری با ۲۳۰ دستگاه ماشین آلات در جاده ها و راهدارخانه های استان مستقر شده و درحال خدمات رسانی به مردم عزیز هستند.

وی از ذخیره سازی ۲۸ هزارتن شن و نمک جهت عملیات زمستانی در راهدارخانه های استان خبر داد و تصریح کرد: با تلاش راهداران کلیه محورهای مواصلاتی استان اردبیـل باز است و تردد در آنها جریان دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـل از مردم خواست در سفرهای زمستانی حتما تجهیزات ایمنی و به ویژه زنجیرچرخ به همراه داشته باشند و از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـل از آخرین وضعیت راهها مطلع شوند.

وی گفت: مردم و مترددین عزیز راهها از سفرهای غیر ضروری خودداری کرده و به توصیه های نیروهای پرتلاش پلیس راه و راهداری توجه کنند.

  پرینت
شناسه خبر : 2160 | تاریخ انتشار : 04 دی 1399 - 19:15 | 166 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :