اردبیل- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: توسط شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل بسته های حمایتی و آموزشی با همکاری مرکز آموزش بازرگانی استان و در بستر فضای مجازی به واحدهای تولیدی ارائه می شود.

به گزارش شیوا بیان، محمد اهلی عنوان کرد: شرکت شهرک های صنعتی برنامه های متنوعی برای حمایت از واحدهای تولیدی دارد که حمایت از برگزاری دوره های آموزشی یکی از این نوع حمایت ها است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل افزود: این دوره های آموزشی به صورت مدون و برنامه ریزی شده می باشد که در قالب یارانه حمایتی و به صورت رایگان از سوی شرکت شهرک های صنعتی به واحدهای صنعتی ارائه می گردد.

وی ادامه داد: برگزاری این دوره های آموزشی نیز بر اساس همین حمایت ها خواهد بود که با توجه به شیوع بیماری کرونا، به صورت غیر حضوری و آفلاین و در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

اهلی برگزاری این دوره های آموزشی را با همکاری مرکز آموزش بازرگانی استان دانست و گفت: در این دوره های آموزشی مباحثی از قبیل؛ بازاریابی برند سازی در صادرات، مهارت های بازرگانی و تجارت بین الملل، اصول و فنون مذاکره، روش های قیمت گذاری، بیمه های بازرگانی، رمز ارزها و … به واحدهای تولیدی ارائه خواهد شد.

وی از واحدهای صنعتی درخواست کرد تا با حضور فعال در این دوره های آموزشی رایگان، در جهت ارتقای سطح دانش و آشنایی با قوانین و مقررات صادراتی قدم بردارند.

  پرینت
شناسه خبر : 1724 | تاریخ انتشار : 26 آبان 1399 - 22:51 | 196 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :