اردبیل- بی شک «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» عنوانی است که به شایسته ترین شکل ممکن برای حماسه جاویدان نهم دی نامگذاری شده است.

به گزارش شیوا بیان، بیانیه تشکیلات قضایی استان اردبیل به مناسبت ۹ دی صادر شد.

در متن بیانیه چنین آمده است:

بی شک «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» عنوانی است که به شایسته ترین شکل ممکن برای حماسه جاویدان نهم دی نامگذاری شده است.

در این روز مردم ولایی و انقلابی ایران اسلامی بار دیگر پیروی و اطاعت مطلق از رهبر فرزانه خود را به نمایش گذاشتند و به جهانیان به ویژه دشمنان نظام اسلامی نشان دادند که ثابت قدم تر از گذشته در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره آماده پاسخگویی دندان شکن به زیاده خواهی تفرقه افکنی دشمنان هستند.

حماسه ۹ دی روزی است که در آن زن و مرد و پیر و جوان با شکوه و صلابت هر چه تمام‌تر همگام و یکصدا ندای خشم و انزجار و برائت از فتنه گران و توطئه گران سر دادند و ثابت کردند که امر رهبر فرزانه انقلاب همچنان فصل الخطاب تمامی مشکلات و اختلاف نظرها است. دشمنان و فریب خوردگان داخلی آنان باید بدانند که ملت همیشه در صحنه ایران هیچوقت مجال عرض اندام و خودنمایی به آنان نخواهد داد و به گواهی تاریخ، تمامی نقشه های پوشالی آنان نقش بر آب خواهد شد.

بدین وسیله کلیه قضات و کارکنان تشکیلات قضایی استان همراه با مردم ولایی و حسینی دارالارشاد اردبیل بار دیگر با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، شهدا و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت بوده و هرگونه توطئه و نفاق دشمنان علیه ملت ایران اسلامی را به شدت محکوم می‌نمایند.

مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دلدگستری کل استان اردبیل

  پرینت
شناسه خبر : 2203 | تاریخ انتشار : 08 دی 1399 - 8:58 | 137 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :