انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان و بسیج رسانه استان اردبیل بمناسبت گرامیداشت روز قدس بیانیه مشترکی صادر کردند.

‍ بیانیه مشترک انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان و بسیج رسانه استان اردبیل در گرامیداشت روز قدس

«روز قدس» روز نمایش وحدت و اقتدار مسلمین

 روز قدس روز تجدید قدرت، اعتماد به‌نفس و عزت‌بخشی به مردم فلسطین است. روز قدس بنا به فرموده حضرت امام خمینی(ره) روز اسلام است. روز قدس نتیجه نگاه واقع‌بینانه و آینده‌نگری حضرت امام(ره) در قبال سیاست توسعه‌طلبانه و ستمگرانه رژیم صهیونیستی است.

 روز قدس را حضرت امام(ره) بر تارک تاریخ به یادگار گذاشت تا مردم، مسلمانان و آزادی‌خواهان از ظلمی که بر ملت مظلوم فلسطین می‌رود، غافل نباشند.

 در روز قدس از سراسر جهان صدای خروش و بانگ تظلم‌خواهی تمامی انسان‌های دردمند و مدافع حقوق انسانی به گوش می‌رسد. در چنین روزی قامت پوسیده و پوشالی رژیم غاصب به رعشه می‌افتد و خواب خوش سردمداران و حامیان گستاخ آن‌ها آشفته می‌شود.

 روز قدس روز بازتاب خشم خروشان خلق ستم‌دیده و توفانی شدن غیرت‌های مقدس مردمی علیه رژیم ظالم و ستمگر اسرائیل در حمایت از امت فلسطین است. روز قدس روز آرمان جهان اسلام، روز حیات مجدد اسلام، روز دمیدن خونی دوباره به رگ‌های ملت مظلوم و ستم‌دیده فلسطین و روز عزای دشمنان اسلام است.

 روز قدس روز خیزش امت مسلمان و روز تجلی بیداری مسلمانان، نمایش جبهه مستحکم و متحد اسلام در برابر کفر، جوشش غیرت علوی، تجلی وحدت همه آزاداندیشان جهان و اعلام همبستگی مسلمانان جهان با ملت فلسطین است.

امسال به‌دلیل شرایط خاص ناشی از ویروس کرونا، امکان حضور گسترده مردم روزه‌دار در راهپیمایی بزرگ میسر نیست اما اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی و اعلام همبستگی امت اسلامی با مردم مظلوم فلسطین به‌طور گسترده در فضای مجازی انجام خواهد شد.

 بسیج رسانه استان اردبیل و انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان شعبه استان با گرامیداشت روز قدس و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی حضرت امام(ره)،حمایت همه‌جانبه خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام می‌دارند.

  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
بسیج رسانه استان اردبیل
انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان شعبه استان اردبیل

  پرینت
شناسه خبر : 2924 | تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1400 - 4:53 | 19 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :