رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از بازرسی 31 هزار و 942 واحد صنفی در استان خبر داد و گفت: در این بازرسی ها یک هزار و 585 واحد صنفی جریمه شدند

به گزارش شیوابیان:رامین صادقی عنوان کرد: با هدف تنظیم بازار وتعادل قیمت ها به منظور افزایش رفاه عمومی در ایام بازگشایی مدارس با بهره مندی از پتانسیل ها ومکانیزم های نظارتی، مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی و  مورد نیاز استان توسط سازمان صنعت ، معدن و تجارت برحسب رسالت سازمانی، تامین و از طریق فروشگاه های زنجیره‌ای و یا توسط واحدهای صنفی منتخب بین شهروندان توزیع شد. 

وی افزود: در این راستا طی بازرسی های انجام شده توسط بازرسان این سازمان  تعداد یک هزار و ۵۸۵ واحد  صنفی اعم از تولیدی، توزیعی و خدماتی متخلف در سطح استان جریمه شدند. 

صادقی خاطر نشان کرد: از ۱۵ شهریور ماه سالجاری  تا ۱۵ آبان ماه به مدت دو ماه، توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و همراهی سایر دستگاه های مرتبط ، ۳۱ هزار و ۹۴۲ مورد بازرسی موردی و نوبه ای از واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی در استان انجام شده است.

دئیس سازمان صمت استان اردبیل تصریح کرد: حاصل بازرسی های انجام شده در این مدت تشکیل یک هزار و ۵۸۵ فقره پرونده به ارزش ۲۰۰ میلیارد و ۲۷۸ میلیون و ۷۸۶ هزار و ۷۵۵ ریال است.

این مسئول یاد آور شد: در راستای بهره گیری از توان و پتانسیل آحاد مردم به منظور جلوگیری از تخلفات اقتصادی و صنفی در این مدت ۶۴۹ مورد گزارش و شکایات از طریق سامانه ارتباطی۱۲۴  اداره مشارکت های مردمی دریافت و رسیدگی شد.

صادقی در پایان گفت:  در این مدت بالغ بر ۱۰۰ مورد گشت مشترک با سازمان های متولی در سطح استان برگزار شده است.

  پرینت
شناسه خبر : 3879 | تاریخ انتشار : 24 آبان 1400 - 22:02 | 30 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • منبع خبر : ایلنا