مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل از تامین و ارسال بیش از 123میلیون لیتر سوخت در هفت ماهه نخست سال جاری به نیروگاه سبلان خبر داد.

به گزارش شیوابیان، سید حجت مدنی مدیر منطقه اردبیل از تامین و ارسال بیش از ۱۲۳میلیون لیتر سوخت در هفت ماهه نخست سال جاری به نیروگاه سبلان خبر داد و افزود:خوشبختانه با تلاش شبانه‌روزی کارکنان منطقه به‌خوبی تاکنون توانسته‌ایم سوخت جایگاه‌های سطح استان و نیروگاه‌ سبلان اردبیل را بدون هیچ‌گونه وقفه‌ای تأمین کنیم.

مدیر منطقه درباره نفتگاز بخش غیر نیروگاهی گفت: مصرف نفتگاز در این بخش در بازه زمانی اشاره شده ۲۱۷ میلیون لیتر بوده که با آنالیز و مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵ درصد افزایش داشته است.

مدنی با تاکید بر ضرورت مصرف بهینه سوخت در بخش خانگی، گفت: منظور از مصرف بهینه کم مصرف کردن نیست، بلکه درست مصرف کردن است و به همین دلیل اگر شهروندان فقط ۱۰ درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی داشته باشند، برق هیچ خانه و کارخانه‌ای قطع نمی‌شود.

وی ضمن تاکید بر ذخیره‌سازی سوخت دوم افزود: قبل از شروع فصل پاییز به همه مصرف‌کنندگان توصیه می‌کنیم که سوخت دوم را ذخیره‌سازی کنند و در مورد نیروگاه نیز این اتفاق می‌افتد، چون معمولا به دلیل عدم صرفه‌جویی در مصرف زمستانی، دچار افت فشار گاز می‌شویم.

  پرینت
شناسه خبر : 9748 | تاریخ انتشار : 15 آبان 1401 - 19:40 | 13 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :