اردبیل- عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس گفت: با توجه به ابطال واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان، خواسته ما انتخاب مدیر و هیأت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان در سریع ترین زمان ممکن است.

به گزارش شیوا بیان، ولی اسماعیلی با اشاره به وضعیت واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان گفت: با توجه به  ظلم هایی که در واگذاری آن صورت گرفت، از تمام ظرفیت های لازم برای لغو واگذاری آن استفاده کردیم و در این خصوص مطالبات مردمی نیز وجود داشت؛ بنابراین وظیفه خود دانسته که از این ظلم بزرگ جلوگیری کنیم.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نزدیک به یک سال پیگیری های لازم را در خصوص لغو واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان انجام داده و با توجه به ناملایمی ها، دلسرد و ناامید نشده  به امید اینکه بتوانیم مطالبات مردم در این خصوص را عملی کنیم تا اینکه با سفر آیت الله رییسی به استان اردبیل مطالبات مردم را به ایشان منتقل کردیم.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: در این خصوص به مقایسه قیمت اصلی زمین با قیمتی که به همراه اقساط تعیین شده واگذار شده بود، پرداخته و موارد بصورت کارشناسی و کاملا مستدل و حقوقی تقدیم ریاست محترم قوه قضائیه شد تا ایشان به این بحث ورود کرده و با تصمیمی قاطع ابطال واگذاری را اعلام کنند.

وی بیان کرد: ما در حال حاضر معتقد هستیم که تاراج ادامه دارد درحالیکه اقدامات لازم انجام شده است اما خواسته ما از دولت این است که سریع اقدامات لازم را انجام دهد، چراکه ماهانه نزدیک به چند میلیارد تومان باید حقوق کارگران پرداخت شود؛ لذا ادامه فرایند در حال حاضر باعث نارضایتی کارگران خواهد شد و باعث افت تولید می شود.

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس یادآور شد: خواسته ما انتخاب مدیر و هیأت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان در سریع ترین زمان ممکن است تا با توجه دولتی شدن این شرکت و بالا رفتن راندمان کاری، بتوانیم به مردم عزیز استان اردبیل گزارش کاری خوبی را ارائه کنیم.

  پرینت
شناسه خبر : 2165 | تاریخ انتشار : 06 دی 1399 - 8:33 | 64 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • منبع خبر : خانه ملت