مديرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبيل گفت: با توجه به تامين زيرساخت ها و مشوق های ارائه شده به سرمایه گذاران، شهرستان گرمی به قطب توليد شيرآلات کشور تبديل شده است.

به گزارش شیوا بیان، محمد اهلی در جریان بازدید از شهرک صنعتی گرمی گفت: این شهرک صنعتی با مساحت ۳۱ هکتار از سال ۸۵ آماده واگذاری به متقاضیان بود که متاسفانه با عدم استقبال سرمایه گذاران مواجه شده بود که با اعطای مشوقات ارائه شده در چند سال اخیر، این شهرک با استقبال سرمایه گذاران همراه شد به نحوی که در حال حاضر کلیه اراضی در اختیار این شهرک به سرمایه گذاران واگذار شده است.

وی تصریح کرد: در دو سه سال گذشته با برنامه ریزی ها و حمایت های بعمل آمده از قبیل ارائه تخفیفات ۵۰ درصدی پیش از موعد بهره برداری برای زمین های واگذار شده و سایر مشوقات اعطایی، سرمایه گذاران جدیدی به این شهرک دعوت و جذب شد.

اهلی ادامه داد: در حال حاضر چندین برند معروف تولید شیرآلات در این شهرک صنعتی در حال فعالیت می باشند که با فعالیت این طرح ها، این شهرک به عنوان قطب تولید شیرآلات ساختمانی کشور تبدیل شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از دیگر شهرک های موجود در این شهرستان را شهرک غیر دولتی شیرآلات قهرمان برشمرد و افزود: این شهرک صنعتی نیز با مساحت ۲۹ هکتار یکی از قطب های موفق تولید شیرآلات کشور می باشد.

اهلی با بیان اینکه برای ایجاد بستر مناسب برای جذب سرمایه گذاران، تامین زیرساخت ها و اراضی مورد نیاز یکی از الزامات لازم می باشد، خاطر نشان کرد: با توجه به استقبال سرمایه گذاران برای استقرار در شهرک های صنعتی در چندین سال اخیر، تلاش شده تا با ایجاد و توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی جدید و تامین زیرساخت های لازم در آن، نیاز سرمایه گذاران به زمین صنعتی تامین گردد.

  پرینت
شناسه خبر : 2028 | تاریخ انتشار : 26 آذر 1399 - 12:32 | 572 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :