معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل از برپایی نمایشگاه صنعت گردشگری در تهران و حضور پررنگ استان در این نمایشگاه خبر داد.

هاشم نهامین در حاشیه برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت گردشگری در گفت‌و‌گو با خبرنگار شیوابیان عنوان کرد: این نمایشگاه از ۹ بهمن‌ماه آغاز شده و تا ۱۲ ماه‌جاری تداوم خواهد داشت.

وی افزود: با همت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری صنایع دستی استان اردبیل غرفه‌ای مجزا برای معرفی جاذبه‌های گردشگری استان فراهم شده و خوشبختانه پذیرای جمع کثیری از علاقمندان به صنعت گردشگری بوده است.

معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با بیان اینکه در این غرفه ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری تمامی شهرستان‌های استان در معرض دید عموم قرار گرفته، افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده پتانسیل‌‌های گردشگری استان در قالب کلیپ، پوستر، بروشور و نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای و بسته های سرمایه گذاری برای جذب سرمایه گذاران به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود که قطعا در جذب گردشگر برای استان تاثیرات بسزایی را خواهد داشت.

نهامین روند برگزاری نمایشگاه را خوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه هیچگونه کم‌و‌کاستی از نظر محتوایی و زیرساختی وجود ندارد و غرفه استان اردبیل امسال نیز همچون سال‌های قبل جذابیت‌های خاص خود را دارد و می‌توان گفت پررنگ‌تر از سنوات قبل نیز می‌باشد.

وی در پایان ضمن قدردانی از تشکل‌های گردشگری استان به دلیل همراهی و همکاری در برپایی این غرفه، از عموم مسئولین، نمایندگان استان، اعضای شورای شهر اردبیل و همچنین مردم شریف استان اردبیل که در اولین روزهای برپایی این نمایشگاه از غرفه استان بازدید داشتند تشکر و قدردانی کرد.

  پرینت
شناسه خبر : 6189 | تاریخ انتشار : 10 بهمن 1400 - 21:10 | 219 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :