به همت امور فرهنگی دادگستری استان مراسم تجلیل از خادمان سلامت با حضور رئیس کل دادگستری استان، دادستان مرکز استان، معاون منابع انسانی دادگستری و تعدادی از مسئولین استانی و شهرستانی در محل بیمارستان امام رضا( ع) اردبیل برگزار شد.

به گزارش شیوابیان، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان در ابتدای این مراسم با قدردانی از کادر بهداشت و درمان استان اظهار داشت: تقدیر از مجموعه های زحمتکش یکی از برنامه های دادگستری استان است و این برنامه بر همین اساس از سوی مدیریت امور فرهنگی دادگستری استان برنامه ریزی شده است.
وی ادامه داد: هدف اصلی این برنامه تقدیر و تشکر از زحمات ایثارگرانه و جهاد گونه کادر بهداشت و درمان کشور و استان است که با تاسی از شهدا و ایثارگران در این میدان سخت حضور دارند و خودشان را وقف سلامتی مردم می نمایند.
رئیس کل دادگستری استان افزود: تلاش های ماندگار کادر بهداشت و درمان در طرح ها و قالب های مختلف از جمله طرح شهید سلیمانی که با همکاری نیروهای بسیج و سپاه و حمایت های مردمی موجب شده تا گام های بسیار موثری در مقابله با ویروس منحوس کرونا در کشور برداشته شود.
وی مدیریت دانشگاه علوم پزشکی استان در بحث درمان و پشتیبانی را بسیار مطلوب ارزیابی نموده و گفت: این گونه اقدمات ارزشمند نهایتا موجب شده تا شاهد روند مطلوب در امر درمان بیماران کرونا در استان باشیم.
رئیس کل دادگستری همچنین از متخصصان و نیروهای که در امر پشتیباتی کادر درمان قدر دانی نمود و افزود؛ تولید واکسن کرونا به همت و تلاش متخصصان داخلی در کشور مایه مباهات است و امید است با آغاز واکسیناسیون همگانی شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس در کشور باشیم.
اکبر منتظر مدیر امور فرهنگی دادگستری استان نیز با قدردانی از خدمات کادر بهداشت درمان استان به ویژه در درمان بیماری کرونا که شبانه روزی برای بازگشت سلامتی به جامعه تلاش می کنند، گفت: در این مراسم از ۳۵ نفر از منتخبان فعال بسیج طلاب اردبیل، قرارگاه طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، سازمان ارامستان های شهرداری اردبیل، بیمارستان سبلان تامین اجتماعی اردبیل و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل تجلیل بعمل آمد.

  پرینت
شناسه خبر : 3028 | تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1400 - 14:09 | 199 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :