شیوا بیان- مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل از تجهیز ۸ خانه ورزش روستایی در هفته تربیت بدنی در راستای توسعه برنامه های ورزشی و اوقات فراغت جوانان روستا خبر داد.

به گزارش شیوا بیان، سجاد انوشیروانی مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل از تجهیز ۸ خانه ورزشی روستایی در هفته تربیت بدنی خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت ورزش روستایی و توسعه ورزش روستایی از تجهیزات و وسایل اولیه ورزشی و همچنین توجه به استعدادهای جوانان روستا در رشته های مختلف ورزشی و نیز توسعه برنامه های ورزشی و اوقات فراغت جوانان روستا به مناسبت هفته تربیت بدنی ۸ خانه ورزشی روستایی تجهیز خواهد شد.

وی افزود: با هماهنگی های انجام شده و با همکاری هیات روستایی و بازیای بومی و محلی دو خانه ورزش روستایی در اردبیل، دو خانه ورزشی در نمین و یک خانه ورزشی روستایی در شهرستانهای اصلاندوز، کوثر، خلخال و بیله سوار تجهیز خواهند شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: روستاهای کرگان، باروق، آق قباق، آقامیرلو، ساقصلو وگللو، نمهیر و روح کندی با وسایل ورزشی از قبل یک عدد میز پینگ پنگ، ۳۰ عدد تاتمی یک متری، یک عدد صفحه دارت، شطرنج یک عدد میز فوتبال دستی با خانه هایی که از طرف دهیاری روستا ها در اختیار قرار خواهد داد تجهیز می شوند.

انوشیروانی بیان کرد: راه اندازی خانه‌های ورزش روستایی خدمتی دیگر در راستای توسعه ورزش و ایجاد عدالت در روستاهاست، طرحی که با استفاده از فضای‌های بلا استفاده موجود در روستاها و تجهیز آنها به امکانات ورزشی، می‌کوشد نیازهای جوانان روستایی را به بهره گیری از امکانات ورزشی تامین کند.

منبع: روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل

  پرینت
شناسه خبر : 1237 | تاریخ انتشار : 21 مهر 1399 - 12:46 | 69 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :