مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت:در صورت نصب و تحویل کنتورهای آب و سه فاز برق تا پایان ماه سالجاری پروژه مسکن مهر پارس آۤباد به متقاضیان تحویل می‌شود.

به گزارش سایت خبری اردبیل نیوز، محبوب حیدری امروز در جلسه بررسی مشکلات مسکن مهر پارس آباد گفت: ساختمان و آماده سازی و محوطه سازی پروژه مسکن مهر پارس آباد پایان یافته است.

وی گفت: اگر شرکت آب و فاضلاب و شرکت توزیع برق شهرستان پارس آباد نسبت به نصب کنتور آب و کنتور سه فاز برق اقدام و تحویل نمایند بقیه واحدها قابل بهره برداری بوده و به متقاضیان تحویل می‌‌شود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل با اعلام اینکه پروژه مسکن مهر پارس آباد دارای ۱۲۹۶ واحد می باشد افزود: از این تعداد ۴۰۰ واحد به متقاضیان تحویل داده شده و توسط آنها مورد استفاده قرار می گیرد و  در حدود ۸۹۶  واحد نیز باقی مانده که در صورت نصب کنتور آب و سه فاز برق قابل بهره برداری خواهد بود.

همچنین در این جلسه پس از تبادل نظر به شرح مفاد ذیل اتخاذ تصمیم شد:

موضوع جلسه مسکن مهر پارس آباد پی گیری امورات پروژه ۱۲۹۶ واحدی مسکن مهر با توجه به اتمام عملیات اجرایی واحدها در حدود ۴۰۰ واحد به متقاضیان واگذار شد و هم اکنون مورد بهره برداری قرار می گیرد البقای واحد ها به دلیل عدم اتمام مراحل وصل کنتورهای آب و برق سه فاز قابل تحویل نیست لذا با عنایت به تاکید فرماندار و مدیر کل راه و شهرسازی مقرر گردید تا اخر ماه سالجاری نسبت به اتمام نصب کنتورهای شرکت آب و فاضلاب و برق اقدام و پیمانکار مربوطه مابقی واحدها را تحویل  نماید.

انتهای پیام/

  پرینت
شناسه خبر : 360 | تاریخ انتشار : 15 آبان 1397 - 22:11 | 349 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :