معاون سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از لغو رژه نیروهای مسلح در روز 31 شهریورماه به دلیل شیوع بیماری کرونا خبر داد و تداوم رزمایش کمک مومنانه را جایگزینی مناسب برای رژه امسال عنوان کرد.

به گزارش شیوا بیان اردبیل، شکر عبدی در نشست خبری که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد عنوان کرد: دشمنان از همان روزهای آغازین پیروزی انقلاب اسلامی لحظه ای از نیرنگ و توطئه های خود درست برنداشته اند اما نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تمام توان توانسته هیبت پوشالی و قدرت مستکبران را در هم شکند.

وی با اشاره به دوران دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان در میدان رزم اشاره کرده و افزود:  رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بانیروی ایمان و همدلی و اتحاد توانستند در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی و جوانمردانه از میهن اسلامی حافظت کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در خصوص برنامه های تدارک دیده شده در خصوص گرامیداشت هفته دفاع مقدس عنوان کرد: 72 عنوان برنامه جهت پاسداشت 72 شهید کربلا در هفته دفاع مقدس در اردبیل و سایر شهرستان ها در نظر گرفته شده که در مجموع یک هزار و 500 برنامه در آن گنجانده شده است.

سرهنگ عبدی ادامه داد: این برنامه ها جهت گرامیداشت یاد و خاطره 3 هزار و 400 شهید سرفراز استان برگزار می شود و امروز بر ما وظیفه است تا رشادت های آن بزرگواران را در تاریخ ثبت و حفظ کنیم و به آیندگان انتقال دهیم.

وی از لغو رژه 31 شهریورماه خبر داد و افزود: امسال به دلیل وضعیت پیش آمده ناشی از شیوع بیماری کرونا مراسم رژه نیروهای مسلح برگزار نخواهد شد اما برنامه های جایگزین از قبیل رزمایش کمک های مومنانه و سایر برنامه های حمایتی از قشر آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا، تداوم خواهد یافت.

  پرینت
شناسه خبر : 966 | تاریخ انتشار : 27 شهریور 1399 - 8:44 | 110 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :