نشست خبری در اولین روز هفته بسیج در محل سالن کنفرانس بخشداری جعفرآبادمغان برگزارشد

به گزارش شیوابیان: نشست خبری در اولین روز هفته بسیج در محل سالن کنفرانس بخشداری جعفرآبادمغان برگزارشد

صالح عبدی بخشدار جعفرآبادمغان نشست اظهار داشت: در جنگ هشت ساله دوران دفاع مقدس بسیاری از شهیدان از قشر بسیجی بودند، بسیج همواره همه جانبه نگر است و علاوه بر وظایف محوله الگوپذیری مناسبی برای جهان می‌باشد.

عبدی افزود: بسیج در تمامی برهه ها و بحران ها حضور دارد این نیرو در درون و برون بسیار تاثیرگذار می‌باشد

وی افزود: تفکر بسیجی حامی ولایت است به گمراهی کشانده نمی‌شود اگر در بین اقشار مختلف و دولتمردان این تفکر در زمینه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی شکل بگیرد بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد.

در ادامه محمد بیگ زاده فرمانده حوزه شهید دستغیب جعفرآبادمغان گفت: ۷۷ برنامه محلات محور و مردمی هفته بسیج با شعار(بسیج پاره تن مردم است) در سطح جعفرآبادمغان اجرایی می‌شود.

وی گفت : دیدار و تقدیر از خانواده شهدا، فعالان طرح شهید سلیمانی، دیدار باامام جمعه از جمله برنامه های اجرایی هفته بسیج در جعفرآبادمغان می باشد.

بیگ زاده افزود : محرومیت زدایی در اولویت‌ برنامه های سپاه قرار دارد که در این راستا از تمامی ظرفیت‌های دولت، خیرین، بسیج و مردم استفاده خواهیم کرد.

وی بیان کرد: دشمن با قدرت، جنگ سخت را به جنگ نرم تبدیل کرده و در فضای مجازی فعالیت می‌کند اما بسیجیان با پشتوانه مردمی همواره در میدان هستند تا توطئه های استکبار جهانی را خنثی کنند.

فرمانده حوزه شهیددستغیب جعفرآبادمغان گفت: بزرگترین ظرفیت نیروی انسانی برای هر کشور بسیج آن کشور می باشد که در دنیا بسیج مردمی ایران الگو سازی شده است.

خبرنگار: مهرداد عاصمی

  پرینت
شناسه خبر : 4015 | تاریخ انتشار : 29 آبان 1400 - 16:34 | 190 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :