مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتی استان اردبیل گفت: اولويت اصلي امسال شركت شهرک های صنعتی استان، تحقق پيام نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص حمایت از واحدهای صنعتی و رفع موانع تولید است.

به گزارش شیوا بیان، محمد اهلی ضمن تبریک فرا رسیدن آغاز سال نو و تقارن آن با حلول ماه مبارک شعبان، عنوان کرد: در سال جدید تلاش مضاعفی خواهیم داشت تا با پیگیری و اجرای پروژه های عمرانی و زیرساختی و همچنین با حمایت از واحدهای تولیدی، در جهت تحقق منویات رهبر معظم انقلاب حرکت نمائیم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در سطح استان ظرفیت های بسیار مناسبی برای افزایش تولید و اشتغال وجود دارد، ادامه داد: در چند سال گذشته قدم های بسیار بزرگی به منظور جهش تولید در صنعت استان برداشته شد که این اقدامات در سال جدید نیز با قدرت هر چه تمام تر ادامه خواهد یافت.

اهلی نمونه بارز این اقدامات را اجرای پروژه های عمرانی مختلف در سطح شهرک های صنعتی استان در چند سال گذشته برشمرد و افزود: با تامین زیرساخت های لازم، رکورد حضور سرمایه گذاران در سال گذشته در شهرک های صنعتی شکسته شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل در ادامه افزود: مطمئناً با عنایت به شعار سال و با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب، این شرکت با برنامه ریزی در ابتدای سال جاری چهار محور توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی، تعیین تکلیف زمین های بلافعالیت و جلوگیری از هرگونه رانت و خرید و فروش غیر قانونی، تامین و بهسازی زیرساخت ها و همچنین همراهی با واحدهای صنعتی با اعمال مدل های مختلف حمایتی صنایع کوچک و متوسط را در سرلوحه برنامه های خود قرار داده است تا موجبات افزایش رضایتمندی عموم صنعتگران و کارآفرینان فراهم گردد.

  پرینت
شناسه خبر : 2843 | تاریخ انتشار : 10 فروردین 1400 - 10:30 | 140 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :