رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در شهر اردبیل به مناسبت برگزاری نماز عید فطر خبر داد.

به گزارش شیوابیان،سرهنگ سید حجت فتاحی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه طرح محدودیت و ممنوعیت ترافیکی ویژه روز عید فطر در شهر اردبیل اجرا خواهد شد، افزود: از ساعت یک بامداد روز سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه توقف هر نوع وسایل نقلیه در محوطه و محیط پیرامونی محل برگزاری نماز عید فطر (شهیدگاه) ممنوع خواهد بود.

وی گفت: همچنین از ساعت چهار صبح روز سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه محدویت تردد در محوطه و محیط پیرامونی محل برگزاری نماز عید فطر اعمال خواهد شد.

سرهنگ فتاحی اظهار کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی جهت برگزاری هرچه بهتر و با شکوهتر نماز عید فطر در شهر اردبیل محدویت ها و تمهیدات ویژه ترافیکی را در خیابان های منتهی به محل برگزاری مراسم به صورت موقتی و دایم تا اتمام مراسم اعمال خواهد کرد.

وی بیان کرد: در صورت توقف وسایل نقلیه در مسیرهای منتهی به محل برگزاری نماز عید فطر، آنها به وسیله جرثقیل به پارکینگ انتقال داده خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل از هموطنان خواست، برای حضور در این مراسم از اتوبوس و وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده و حدالامکان از آوردن وسایل نقلیه شخصی خودداری کنند، چرا که اعمال محدودیت‌های تردد در این مسیرها مانع از عبور و مرور آنها خواهد شد.

سرهنگ فتاحی اضافه کرد: شهروندانی که خودروی آنها از طریق جرثقیل به پارکینگ انتقال داده شود می‌توانند از طریق تماس با شماره تلفن های ۱۱۰ و یا ۱۲۰ از محل انتقال خودروی خود اطلاع یابند.

وی ادامه داد: پلیس به منظور انتظام بخشی عبور و مرور و کاهش تراکم ترافیک معابر در روز عید فطر، اقدامات ویژه ای را جهت رفاه حال شهروندان اجرا می کند و به منظور پوشش کامل معابر در آمادگی کامل به سر می برد تا ترافیک را برای همشهریان تسهیل کند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل از شهروندان استان خواست، تا ضمن همکاری با  کارکنان راهنمایی و رانندگی، در صورت نیاز برای تردد از خیابان‌های همجوار بعنوان مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

  پرینت
شناسه خبر : 8159 | تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1401 - 13:08 | 267 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :