مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: به منظور حمایت از شرکت های دانش بنیان و رونق تولیدات در حوزه فناوری و نوآوری، تفاهم نامه همکاری میان شرکت شهرک های صنعتی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل منعقد شد.

به گزارش شیوا بیان، محمد اهلی عنوان کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی و دانشگاه آزاد اسلامی با هدف حمایت از سرمایه گذاری های دانش محور و دانش بنیان طبق تفاهمنامه منعقد شده با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

وی ادامه داد: یکی از موضوعات اساسی در این تفاهمنامه، ارائه خدمات مبتنی بر نوآوری و دانش محور به واحدهای تولیدی خواهد بود که با استفاده از توانایی های طرفین صورت خواهد پذیرفت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل این همکاری‌ها را در جهت توسعه همکاری‌های علمی، تحقیقاتی، فناوری و نوآوری، آموزشی و پژوهشی برشمرد که به منظور برطرف کردن نیازهای فناورانه صنایع، نیازهای علمی و آموزشی نیروی انسانی واحدهای تولیدی و همچنین ایجاد کسب و کارهای نوپا در استان انجام خواهد شد.

اهلی از دیگر مفاد این تفاهمنامه را برگزاری تورهای صنعتی، حمایت از حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی، برگزاری دوره های آموزشی، رویدادهای استارت آپی، کارآفرینی، فناورانه و چالش های فناوری با همکاری طرفین برشمرد و افزود: اجرای این برنامه ها از جمله برنامه های حمایتی شرکت شهرک های صنعتی از واحدهای تولیدی بود که بر اساس این مدل از همکاری ها تلاش خواهد شد در مسیر افزایش دانش و توانمندی واحدهای تولیدی گام برداریم.

  پرینت
شناسه خبر : 1959 | تاریخ انتشار : 24 آذر 1399 - 9:58 | 288 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • منبع خبر : ایلنا