اگر به طور روزانه اخبار استان و سکاندار استان اردبیل را پیگیری کرده باشید؛ احتمالا به این نکته پی خواهید برد که استان هیچ روزی را بدون رویداد اقتصادی یا مربوط به حوزه تولید، اشتغال، کشاوزی و اقتصاد نمی‌گذراند.

یادداشت_شیوابیان_جاهد حق شناس:اگر به طور روزانه اخبار استان و سکاندار استان اردبیل را پیگیری کرده باشید؛ احتمالا به این نکته پی خواهید برد که استان هیچ روزی را بدون رویداد اقتصادی یا مربوط به حوزه تولید، اشتغال، کشاوزی و اقتصاد نمی‌گذراند.

سه شنبه سی‌اُم فروردین ۱۴۰۰ یکی از این روز‌های ویژه برای حوزه اقتصادی استان بود، روزی که با بازدید میدانی ۴ ساعته استاندار اردبیل ، معاون اقتصادی و اعضای ستاد تسهیل از شهرک صنعتی و بررسی و پیگیری مسائل بیش از ۱۰ مجموعه تولیدی و صنعتی آغاز شد.

دیدار با قهرمان و همچنان تشست‌های طولانی مدت ستاد تسهیل بلافاصله پس از این بازدید میدانی، تصویر دیدار استاندار اردبیل و مالک یکی از بزرگترین مجموعه‌های تولیدی استان، شیرآلات بهداشتی قهرمان منتشر شد؛ تصویری که حامل پیام‌های بسیار مهمی از جمله، خاتمه دادن به حواشی انتقال یا تعطیلی این مجموعه را به‌همراه داشت.

دیگر خبر قابل توجه امروز برگزاری دومین نشست ستاد تسهیل تولید استان اردبیل با حضور صنعت‌گران و رفع مشکلات ۲۰ واحد بود، ستاد تسهیل‌هایی که حالا پس از گذشت ۶ ماه از استقرار دولت محلی سیزدهم، اصحاب صنعت به برگزاری طولانی مدت آن در شب‌ها و روزهای سه‌شنبه عادت کرده‌اند.

استفاده از تک تک لحظه‌ها بدون توجه به حاشیه‌ها شاید انتظار می‌رفت این نشست، آخرین برنامه امروز سید حامد عاملی باشد اما دیدارهای خصوصی با سرمایه‌گذاران تا قبل از اذان مغرب، نشان داد که تیم حاکم بر استان حتی در روزهای طاقت فرسای ماه مبارک رمضان نیز از تک تک لحظه‌ها برای افزایش سرعت قطار تولید و اشتغال استفاده می‌کنند.

رخدادهای چند ماه اخیر تیم جدید استانداری اردبیل، نشان‌گر عزم جدی و تلاش شبانه‌روزی این تیم برای رشد و پیشرفت استان فارغ از هرگونه توجه به حاشیه‌هاست؛ پیشرفتی همه جانبه، که اقتصاد، عمران و… را شامل می‌شود.

 

  پرینت
شناسه خبر : 7835 | تاریخ انتشار : 31 فروردین 1401 - 10:17 | 81 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • نویسنده : جاهد حق شناس