استاندار اردبیل تکمیل زنجیره صنعت گردشگری استان و شهرستان سرعین را نیازمند ارتقای راه‌های مواصلاتی و احداث هتل‌های ۵ ستاره و دهکده‌های گردشگری دانست.

به گزارش شیوابیان،  سیدحامد عاملی ظهر امروز در ادامه دور سوم سفر شهرستانی به سرعین و در حاشیه بازدید از جاده و پیست اسکی آلوارس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از ظرفیت‌های مهم استان اردبیل، صنعت گردشگری بوده که با این ظرفیت‌ها، شهرستان سرعین دارای قابلیت تبدیل به پایلوت پارک‌های آبی و آب‌درمانی منطقه غرب آسیا است.

وی افزود: زنجیره صنعت گردشگری استان اردبیل و شهرستان سرعین نیازمند ارتقای راه‌های مواصلاتی و ساخت هتل‌های ۵ ستاره و دهکده‌های گردشگری با ارائه بالاترین خدمات رفاهی و گردشگری است.

استاندار اردبیل تصریح کرد: در همین راستا پروژه‌هایی در حال اجرا است که با تکمیل آن‌ها، گام بزرگی برای پیشرفت صنعت گردشگری استان و شهرستان سرعین در سطح بین‌المللی برداشته می‌شود.

عاملی گفت: متنوع سازی مراکز گردشگری و آب‌های درمانی با ارائه خدمات خاص در شهرستان سرعین آغاز شده است و در بهمن سال جاری عملیات اجرایی یکی از مراکز رفاهی و درمانی با ارائه بالاترین خدمات آغاز خواهد شد و در همین راستا برخی از مراکز گردشگری شهرستان سرعین در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

  پرینت
شناسه خبر : 10658 | تاریخ انتشار : 15 دی 1401 - 19:59 | 255 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :