اردبیل- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: یکی از لازمه های حضور سرمایه گذاران در استان، تأمین و احداث زیرساخت های مناسب است که در این زمینه بایستی توجه ویژه ای به ایجاد شهرک های صنعتی جدید در استان شود.

به گزارش شیوا بیان, محمد اهلی در جریان بازدید از شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل عنوان کرد: یکی از اولویت ها و برنامه های مهم و جدی این شرکت، توسعه و ایجاد زیرساخت های لازم در شهرکهای صنعتی است که امیدواریم با حمایت مدیران استانی، به این هدف مهم دست یابیم.

اهلی تصریح کرد: تلاش می شود تا با همراهی، همکاری و حمایت مسئولان، مشکلات و کمبودهای لازم در شهرک های صنعتی مرتفع و به رونق و توسعه در این بخش کمک شود.

وی شهرک های صنعتی را بهترین مکان ممکن برای سرمایه گذاران دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده و تسهیلات در نظر گرفته شده، شهرک های صنعتی بهترین مکان برای سرمایه گذاران است چرا که تمامی امکانات اولیه و زیرساخت های ضروری در آن تأمین شده است.

اهلی افزود: البته ممکن است کاستی هایی هم در این راه وجود داشته باشد که تلاش می شود تا با تکمیل زیرساخت ها و رفع مشکلات، جذب سرمایه گذاری ها در استان از شتاب بیشتری برخوردار شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل در پایان گفت: حمایت از صنعتگر، ایجاد اشتغال، کارآفرینی و رشد و توسعه اقتصادی کشور را به دنبال خواهد داشت و حمایت از صنایع کوچک به تولید زود بازده خواهد رسید و به عبارتی دیگر توسعه صنایع کوچک راهگشای رشد صنعت کشور است.

  پرینت
شناسه خبر : 2700 | تاریخ انتشار : 12 اسفند 1399 - 12:25 | 323 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :