تیم مقاومت اردبیل با شکست اسپورت پویای انگوت قهرمان لیگ برتر والیبال استان شد.

به گزارش شیوابیان،در فینال این رقابتها که بین تیمهای مقاومت اردبیل و اسپورت پویای انگوت در سالن شهیدآسمانی برگزار شد مقاومت اردبیل ۳ بر ۰ حریف خود راشکست داد و ضمن کسب عنوان قهرمانی به جمع راه یافتگان به لیگ دسته یک والیبال کشور قرار گرفت.               

پیمان مدرس رئیس هیئت والیبال استان اردبیلدر خصوص روند برگزاری بازی ها و مراسم اختتامیه این لیگ بیان کرد: خوشبختانه این مسابقه با همت اعضای هیات، ورزشکاران، مربیان و سرپرستان تیم ها و سایر زحمت کشان بخوبی برگزار شد. به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا نیز بر اساس اطلاع رسانی قبلی این مسابقه بدون تماشاگر برگزار شد و تمرکز ما بر انعکاس این مسابقه به صورت زنده از طریق صفحات مجازی معطوف بود.

مدرس ضمن قدردانی از مسئولین کمیته های مختلف هیئت والیبال استان اردبیل تصریح کرد: از مدیرکل ورزش و جوانان استان، معاون ورزش و جوانان استان، رئیس ورزش و جوانان شهرستان اردبیل، مدیرکل استاندارد، معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، روابط عمومی استانداری، روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، صدا و سیمای مرکز اردبیل، اصحاب رسانه و تمامی عزیزانی که در برگزاری این لیگ یاریگر هیئت والیبال استان بودند نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

  پرینت
شناسه خبر : 6725 | تاریخ انتشار : 06 اسفند 1400 - 21:49 | 57 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :