شیوا بیان- مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل از برگزاری اردوی تیم ملی هاکی جمهوری اسلامی ایران از ۲۰ لغایت ۲۷ مهرماه در شهرستان پارس‌آباد خبر داد.

به گزارش شیوا بیان، سجاد انوشیروانی از برگزاری بیش از ۴۵۰ برنامه ورزشی و فرهنگی در هفته تربیت بدنی خبر داد و گفت: برنامه های هفته تربیت بدنی با شعار کرونا فرصتی برای تغییر نگاه ورزش برگزار می شود.

وی افزود: در این هفته از طرف اداره کل ورزش وجوانان ۱۹۱ برنامه از قبیل دوره های آموزشی به‌صورت مجازی، برگزاری مسابقات مجازی، پویش آگاه بخشی در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی، وسمینار‌های آموزشی و اجرایی طرح نوین، برگزار خواهد شد که نحوه اجرای آن ها برنامه ریزی و به تمامی شهرستان‌ها ابلاغ شده است.

مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل تصریح کرد: بیش از ۱۵۰ برنامه ورزشی و فرهنگی هم چون برگزاری مسابقات ورزشی در فضا و محیط باز، برگزاری همایش های مختلف در حوزه ورزش همگانی به ویژه طرح آماده باش و آوای ورزش در همسایگی، برگزاری مسابقات فرهنگی در دو بخش جوانان و ورزشکاران از برنامه های اجرایی در شهرستانها خواهد بود.

انوشیروانی عنوان کرد: در این هفته اردوی تیم ملی هاکی جمهوری اسلامی ایران در شهرستان پارس آباد با حضور ۶۰ نفر برای شرکت در مسابقات جهانی بلژیک به جهت آماده‌سازی و شناسایی بازیکنان در شهرستان پارس‌آباد مغان به مدت ۷ روز از ۲۰ لغایت ۲۷ مهر ماه برگزار می شود که در این اردو ۳ نفر از ورزشکاران اردبیلی هم حضور دارند.

  پرینت
شناسه خبر : 1254 | تاریخ انتشار : 22 مهر 1399 - 21:34 | 361 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :