رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اردبیل از ثبت ۱۱ میلیون و۴۲۷ هزار و۴۱۱ تردد در مبادی ورودی و خروجی استان اردبیل خبر داد.

به گزارش شیوابیان، امید نسیمی در بازدید از سامانه های هوشمند محور اردبیل-آستارا با بیان اینکه ۸ درصد از کل تردداستان مربوط به وسایل نقلیه سنگین است گفت:میانگین سرعت متوسط استان ۷۲ کیلومتر است که انتظارداریم رانندگان برای حفظ جان خود وسایر مترددین در جاده علاوه بر رعایت سرعت و سبقت مطمئنه به علائم راهور نیز توجه ویژه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه درمدت مشابه سال گذشته بیش از ۸ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان اردبیل به ثبت رسیده بود، تصریح کرد: در ۸ ماهه امسال افزایش ۳۹ درصدی تردد را در مبادی ورودی و خروجی استان شاهد هستیم.

رئیس مرکز مدیریت راههای استان اردبیل در ۸ ماهه گذشته ثبت ۵ میلیون و ۷۹۸ هزار و۷۸۰ تردد را در مبادی ورودی استان اردبیل یادآور شدو اظهار کرد: در مدت یاد شده ۵ میلیون و۶۲۸ هزار و ۶۳۹ تردد نیز در مبادی خروجی استان اردبیل به ثبت رسیده است.

نسیمی در ۸ماهه گذشته از افزایش ۳۹ درصدی تردد هم در مبادی ورودی و هم در مبادی خروجی استان اردبیل خبرداد و خاطرنشان شد:در مدت مشابه سال قبل ۴ میلیون و۱۵۹ هزار و ۸۴۱ تردد در مبادی ورودی و ۴ میلیون و ۴۵ هزار و ۶۷۰ تردد نیزدر مبادی خروجی استان به ثبت رسیده بود که امسال افزایش چشمگیری را شاهد هستیم.

وی محورهای اردبیل-آستارا و بالعکس، اردبیل-نیر و بالعکس و اردبیل-مغان و بالعکس را جزوه محورهای پرتردد استان در ۸ ماهه گذشته برشمرد و اظهار کرد:در مدت یاد شده ۸ میلیون و۲۵۵ هزار و۶۱۹ تردد در محور اردبیل-آستارا ،۸ میلیون و۲۸ هزار و۸۴۱ تردد در محور اردبیل-نیر و بالعکس و ۵ میلیون و۶۰۶ هزار و۴۳۴ ترددنیز در محور اردبیل-مغان و بالعکس به ثبت رسیده است.

رئیس مرکز مدیریت راههای استان اردبیل از فعالیت ۷۴ دستگاه تردد شمار برخط ،۵۴ سامانه ثبت تخلفات سرعت و۴۱ دوربین نظارت تصویری در محورهای استان خبرداد و از مردم خواست قبل از سفر جهت اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی استان با سامانه ۱۴۱ اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل تماس بگیرند.

  پرینت
شناسه خبر : 10171 | تاریخ انتشار : 12 آذر 1401 - 20:29 | 50 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :