شیوا بیان- معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیــل گفت: 7 میلیون و 693 هزار تخلف عدم رعایت فاصله طولی در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسید

به گزارش شیوا بیان، حمیدرضا عبـدی در بازدید ازسامانه های هوشمند محور اردبیل آستارا افزود: بیشترین تخلف عدم رعایت فاصله طولی 7 ماه گذشته با بیش از یک میلیون تردد در محورهای اردبیل -آستارا و بالعکس و 454 هزار تخلف نیز در محور رفت و برگشت اردبیل سه راهی سرعین ثبت شده است.

وی با بیان اینکه بیش از 4 میلیون تخلف سرعت غیرمجاز در استان اردبیل به ثبت رسیده خاطرنشان کرد: بیشترین سرعت غیرمجاز به ترتیب در محورهای بران- سه راهی سربند و بالعکس با 286 هزار تردد و محور رفت و برگشت هیر سه راه فاراب 254 هزار تخلف به ثبت رسیده است.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیــل میانگین سرعت متوسط محورهای استان را 71 کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و گفت: میانگین سرعت در محورهای یاد شده 82 کیلومتر بر ساعت بوده است.

عبدی از ثبت 934 هزار تخلف سبقت غیرمجاز در محورهای مواصلاتی استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: محور اردبیل آستارا محدوده گردنه حیران بیشترین تخلف سبقت غیرمجاز را دارد.

وی هوشمندسازی جاده های استان را از جمله برنامه های مهم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل دانست و تصریح کرد: 66 سامانه تردد شماری، 40 دوربین نظارت تصویری،25 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و 2 سامانه توزين حين حركت نیز در محورهای مواصلاتی استان اردبیل فعال است

  پرینت
شناسه خبر : 1440 | تاریخ انتشار : 10 آبان 1399 - 21:31 | 292 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :