مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: از 25 اسفند تا 6 فروردین 510 هزار تردد در مبادی ورودی و خروجی استان به ثبت رسیده است.

به گزارش شیوا بیان، کلیم اله وثوقی در بازدید از محور اردبیل پارس آباد از ثبت ۵۱۰ هزار تردد در استان خبر داد و گفت: این میزان تردد توسط ۱۲ سامانه ثبت تردد در مبادی ورودی و خروجی استان اردبیـل به ثبت رسیده که شاهد افزایش ۱۹۳ درصدی ترددها هستیم.

وی با اشاره به اینکه این ترددها در بازه زمانی ۲۵ اسفند ۹۹ تا ۶ فروردین ۱۴۰۰ به ثبت رسیده است، گفت: محورهای اردبیل سرچم، نیر، سراب، اردبیل آستارا و اصلاندوز کلیبر بیشترین تردد را داشته اند.

مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل فعالیت ۸۰ اکیپ نوروزی در محور‌های مواصلاتی استان را خاطر نشان کرد و افزود: ۴۲۰ نفر نیروی انسانی در کلیه محورها و راهدارخانه های استان تا ۱۵ فروردین مستقر شده اند.

وثوقی تصریح کرد: علاوه بر این به مناسبت تعطیلات نوروزی ۲۰ گشت سبک نیز در جاده‌های استان مشغول ارائه خدمات به هموطنان هستند.

مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به وضعیت زرد و آبی استان از نظر تقسیم بندی کرونا افزود: از هموطنان عزیز درخواست داریم با توجه به شرایط کرونایی از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و درصورت لزوم جهت اطلاع از آخرین وضعیت راهها با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راهها وحمل ونقل جاده ای تماس بگیرید.

وی از انجام نظارت و بازرسی ویژه بر عملکرد شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر در ایام نوروز خبر داد و خاطرنشان کرد: کلیه اقدامات لازم و پروتکل‌های بهداشتی به این شرکت ها ابلاغ شده و نظارت خاصی بر اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی نیز انجام می شود.

  پرینت
شناسه خبر : 2818 | تاریخ انتشار : 07 فروردین 1400 - 14:12 | 192 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :