معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از جابجایی یک میلیون نفر مسافر در استان خبر داد.

به گزارش شیوابیان،رضا شیرین زاده در بازدید از پایانه مسافربری شهرستان پارس آباد با اعلام این خبر افزود: این میزان جابجایی مسافر در قالب بیش از ۲۲۳ هزار مورد سفر انجام شده است.

وی از افزایش ۲۰ درصدی جابجایی مسافر در ۹ ماه گذشته خبر داد و تصریح کرد: در تعداد سفر نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش ۲۹ درصدی هستیم.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: از این تعداد مسافر ۴۷۸ هزار نفر با وسیله نقلیه اتوبوس،۹۸ هزار نفر با مینی بوس و ۵۰۲ هزار نفر نیز از طریق ناوگان سواری جابجا شده اند.

شیرین زاده فعالیت هزار و ۱۱۰ دستگاه ناوگان مسافری در استان اردبیل را خاطر نشان کرد و گفت:۲ هزار و ۵۲۲ راننده در بخش مسافر در حال خدمات رسانی به مردم هستند.

وی با بیان اینکه گشت های راهداری و ترابری و نیروهای پرتلاش پلیس راه بطور مستمر از ناوگان های عمومی ، شرکت های حمل و نقل مسافربری بازدید و تجهیزات ایمنی را کنترل می کنند افزود: ۵۴ شرکت مسافری در استان اردبیل فعالیت می کند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از مردم و مسافران خواست هرگونه شکایت خود از عملکرد شرکت ها و رانندگان را از طریق سامانه ۱۴۱ به اداره کل راهداری اطلاع دهند تا در کمیسیون های مربوطه به تخلف شرکت و رانندگان رسیدگی شود.

  پرینت
شناسه خبر : 5450 | تاریخ انتشار : 18 دی 1400 - 20:15 | 290 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :