جامعه اصناف و بازایان اردبیل در ادامه‌ی دیدارهای خود با مسئولان استان با مدیر کل صدا و سیمای استان اردبیل دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش شیوا بیان، جامعه اصناف و بازایان اردبیل در ادامه‌ی دیدارهای خود با مسئولان استان با مدیر کل صدا و سیمای استان اردبیل دیدار و گفت و گو کردند. در این دیدار که در شامگاه ۱۹ آبان در محل دفتر این جامعه برگزار شد، سعید ایرانی جم دبیر جامعه با بیان اینکه مردم از رسانه ملی انتظار بیان مطالبات استان را دارند، گفت: جلسات بازار به عنوان تولید محتوای غنی در زمینه مطالبه گری است که سبب اعتمادآفرینی شده است.

وی گفت: مطالبه‌گری بازار در سطح نمایندگان مجلس، استاندار و مدیران با بیان مباحث تخصص همراه است، افزود: انسجام نیروهای متخصص در جلسات بازار، به شکل احسن صورت گرفته است

صحرانورد، سخنگوی جامعه بازار در ادامه جلسه گفت: صداسیمایی دانشگاه ملی است که با خبررسانی دقیق، قضاوت را به افکار عمومی واگذار کند. رقبای و تهدیدهای جدیدی در مقابل صداوسیمایی است و لازم است با برنامه‌های فاخر، نسبت به انقلاب فکری در جامعه اقدام شود.

این عضو جامعه افزود: تقویت هویت ملی، دینی، زبانی و تاریخی و معرفی مشاهیر بزرگ شهر توسط صداسیما بایستی در اولویت قرار گیرد.

وی خواستار افزایش برنامه‌های چالشی و سیاسی در صداوسیمای مرکز استان اردبیل شد و افزود نیاز است جهت پاسخ‌گویی به مناقشاتی چون ایران و آذربایجان بایستی با افکار عمومی همراه شد و آن را اقناع کرد.

علی ملااحمدی، مدیر کل صداوسیمای استان اردبیل در این دیدار ضمن ارزشمند دانستن حرکت مطالبه‌گری بازار، آن را نیاز ضروری جامعه دانست و راهی برای تحقق اهداف و شرح وظایف ادارات و سازمان‌ها دانست.

مدیرکل صداوسیمای استان اردبیل گفت: اکثر تنش‌های اخیر در دنیا ناشی از تحرکات رسانه است و جنگ اراده‌های رسانه ای تعیین کننده‌تر است.

وی با اشاره به خط رسانه‌ای کشورهای بیگانه که تلاش دارند مردم عادی را تبدیل به شورش‌گر و معترض نمایند گفت: صدا وسیما با تشریح کارکرد مسئولان جمهوری اسلامی، در مقابل هجمه‌های رسانه ای ایستادگی می‌کند.

ملااحمدی کاهش مخاطب صداوسیما را ناشی از تعدد شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های ماهواره‌ای دانست و گفت تاثیر گذاری صداسیما همچنان پابرجا است.

وی گفت: صداسیما نیز به مانند جامعه اسلامی اصناف و بازار درصدد است نسبت به پاسخگویی به سوالات و مشکلات مردم اقدام نماید و مطالبه‌گری در راستای وظایف صداسیماست. به همین دلیل سعی داریم برنامه‌های چالشی را در سرفصل خود تعریف کنیم

با توجه به پیگیری بازار در مورد سریال‌های تاریخی و مشاهیر اردبیل، ملااحمدی به موافقت سازمان با تولید سریال شاه اسماعیل اشاره کرد و گفت: سعی می کنیم این کار با بهترین کیفیت تولید شود و بدین منظور انتخاب عوامل اصلی سریال به وسواس در حال انجام است.

  پرینت
شناسه خبر : 3782 | تاریخ انتشار : 20 آبان 1400 - 9:55 | 151 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :