نماینده مردم اردبیل در مجلس بل اشاره به بحث جوانگرایی بیان داشت: الان دیگر آدم پخته، با انگیزه و با علم و تدبیر ایشان را می شناسم و اگر به وزارت راه و شهرسازی برود امیدواری ها را بیشتر می کند.

به گزارش شیوابیان، صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، درباره صلاحیت های وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی برای تصدی این جایگاه اظهار داشت: آقای بذرپاش هر جا بوده مدیر خوبی و با برنامه بوده و آدم پیگیر، عملیاتی و میدانی بوده و موفق بوده است و خصوصا در دیوان محاسبات شخص موفقی بوده و اگر مجلس بهخ ایشان رای موافق بدهد، اینها امیدواری بیشتری برای ما ایجاد می کند.

وی با اشاره به بحث جوانگرایی نیز بیان داشت: الان دیگر آدم پخته، با انگیزه و با علم و با تدبیر ایشان را می شناسم و اگر به وزارت راه و شهرسازی برود امیدواری ها را بیشتر می کند.

این نماینده مجلس درباره میزان موفقیت بذرپاش در ساماندهی مسکن گفت: در این باره باید برنامه هایشان را بشنویم ولی موضوع مسکن بیشتر از راه و شهرسازی علل و عواملی دارد که خارج از راه و شهرسازی است و باید شخص رئیس جمهور عنایت داشته باشند.

  پرینت
شناسه خبر : 10265 | تاریخ انتشار : 15 آذر 1401 - 19:17 | 37 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :