مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با تامین زیرساخت های انجام شده در دو شهرک و ناحیه صنعتی شهرستان نیر، حضور سرمایه گذاران در این شهرستان از افزایش چشمگیری برخوردار شد به نحوی که برای تامین زمین مورد نیاز برای سرمایه گذاران جدید در تنگنا قرار داریم.

به گزارش شیوا بیان، محمد اهلی در جریان بازدید از ناحیه صنعتی نیر ضمن اعلام این مطلب گفت: یکی از اولویت ها و برنامه های مهم و جدی این شرکت، توسعه و ایجاد زیرساخت های لازم در شهرک های صنعتی است که امیدواریم با حمایت مدیران استانی، به این هدف مهم دست یابیم.

اهلی تصریح کرد: تلاش می شود مشکلات و کمبودهای لازم در شهرک های صنعتی مرتفع و به رونق و توسعه در این بخش کمک شود. 

وی ادامه داد: با تامین زیرساخت ها و امکانات لازم در دو شهرک شهرستان نیر، بیش از ۸۰ قرارداد با سرمایه گذاران در این دو شهرک منعقد گردیده است که با بهره برداری از طرح های در حال ساخت، روزهای روشنی برای صنعت این شهرستان ترسیم می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل، شهرک تخصصی آب نیر را یکی از بهترین و منحصر به فردترین شهرکهای کشور دانست و تصریح کرد: زمینه تولیدات این شهرک بر مبنای تولید محصولات آب معدنی و نوشیدنی ها است که منبع آب تامین شده برای این شهرک از چشمه گورگور سبلان می باشد که با امتداد لوله گذاری انجام شده است.

اهلی ناحیه صنعتی نیر را نیز یکی از نواحی صنعتی موفق استان برشمرد و تصریح کرد: این ناحیه در کنارگذر اردبیل به تبریز قرار دارد که امیدواریم با طرح توسعه این ناحیه، جوابگوی سرمایه گذاران جدید در شهرستان نیر باشیم.

  پرینت
شناسه خبر : 3516 | تاریخ انتشار : 13 شهریور 1400 - 9:38 | 162 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :