معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: در حماسه ۹ دی مردم به‌صورت خودجوش وارد میدان شده و ضمن خنثی کردن توطئه دشمنان، پایه‌های انقلاب اسلامی را مستحکم‌تر کردند.

به گزارش شیوابیان،رضا قاسمیان ظهر امروز در مراسم سالروز ۹ دی که در مصلی اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: در حماسه ۹ دی مردم ایران با اثبات وقت‌شناسی به‌صورت خودجوش وارد میدان شده و ضمن خنثی کردن توطئه دشمنان، پایه‌های انقلاب اسلامی را مستحکم‌تر کردند.

وی افزود: تبعیت از مکتب عاشورا و ظلم‌ستیزی و استکبارستیزی و حضور در عرصه‌های انقلاب از تکالیف مردم است که تاکنون به خوبی ادای تکلیف کرده و از آرمان‌های انقلاب اسلامی محافظت کرده‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل بیان کرد: کشتی جمهوری اسلامی ایران با بصیرت مردم در دریای طوفان‌زده جهان با حرکت خود امیدبخش و رهایی‌بخش مظلومان جهان است.

سالم‌ترین و پرشورترین انتخابات جهان در ایران برگزار می‌شود

قاسمیان به هزینه‌های دشمنان بعد از انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: ترور ۱۷ هزار نفر از عموم مردم و شخصیت‌های تاثیرگذار، راه‌اندازی جنگ ۸ ساله تنها بخشی اقدامات کشورهای ضد ایران بر علیه انقلاب اسلامی است.

وی از معادله ایمان، معنویت و رهبری دینی به‌عنوان بزرگترین سرمایه کشور در عبور از بحران‌ها نام برد و تصریح کرد: تنها با بهره‌گیری از این فرمول است که مردم تهدیدات دشمنان را به فرصت تبدیل کرده و با تغییر معادلات جهانی در جهان تاثیرگذار هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل به فتنه‌گری دشمنان پس از پایان جنگ ۸ سال اشاره کرد و گفت: دشمن امروز با راه‌اندازی جنگ نرم، هجمه‌های فرهنگی، انواع توطئه‌ها و جنگ‌های روانی درصدد انحراف نسل جوان و توقف مسیر حرکت انقلاب است.

قاسمیان اظهار کرد: سالم‌ترین و پرشورترین انتخابات جهان در ایران برگزار می‌شود و این در سایه مردم‌سالاری دینی در کشورمان است.

بصیرت و ایمان قوی تنها راه عبور از فتنه‌ها است

وی با بیان اینکه فتنه تشخیص حق از باطل را سخت و دشوار می‌کند، افزود: بصیرت و ایمان قوی تنها راه عبور از فتنه‌ها است و ملتی که تاریخ نداند، اشتباهات گذشته را تکرار خواهد کرد بنابراین با مرور فتنه و عبرت‌آموزی می‌توان جلوی تکرار اشتباهات در آینده را گرفت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح خسارات فتنه ۸۸ پرداخت و ادامه داد: ایجاد زمینه تشدید تحریم‌ها توسط دشمنان، ایجاد شکاف بین مردم و تفرقه‌افکنی، تخریب چهره نظام و مراکز قانونی کشور از جمله شورای نگهبان که حافظ سلامت و اقتدار کشور است، تزلزل در جریان جبهه مقاومت، سنگ‌اندازی در پرونده هسته‌ای و… از جمله خسارات فتنه ۸۸ است.

قاسمیان بیان کرد: ۹ دی در واقع انقلاب نسل‌های سوم و چهارم انقلاب اسلامی بود و نشان داد که انقلاب اسلامی تا ابد بیمه است و مردم تا پای جان، پای انقلاب خود ایستاده‌اند.

وی گفت : ۹ دی به جهان نشان داد که روح حاکم بر ایران اسلامی روح برگرفته از مکتب عاشورا و روش آن نیز روش دینی است.

  پرینت
شناسه خبر : 5127 | تاریخ انتشار : 09 دی 1400 - 23:23 | 21 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • منبع خبر : ایلنا