هفدهمین جلسه کمیته اجرایی حمایت قضائی از سرمایه گذاری، تولید و اشتغال استان در محل دادگستری کل استان اردبیل با طرح سه پرونده مهم خدماتی و تولیدی برگزار شد.

به گزارش شیوا بیان، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان در این جلسه با اشاره به رویکرد دستگاه قضایی مبنی بر حمایت عمل گرایانه از واحدهای تولیدی ، اشتغال و سرمایه گذاری عنوان کرد: در همین راستا در جلسه امروز کمیته حمایت قضائی از سرمایه گذاری، تولید و اشتغال به سه پرونده خدماتی و تولیدی رسیدگی شد.

وی افزود: یکی از پروژه هایی که دستگاه قضایی به جد پیگیر رفع مشکلات آن می باشد ، طرح تولید اکسیژن در استان می باشد که با توجه به نیاز حیاتی اکسیژن در مراکز درمانی به لحاظ شیوع ویروس در دستور کار جدی قرار گرفت که مقرر شد موانع و مشکلات آنان در حوزه تغییر کاربری ، تامین آب و برق بررسی و اقدام لازم صادر گردد.

پرونده دیگر طرح گردشگری و تفریحی آب درمانی آخارباخار مشگین شهر که پس از بحث و بررسی مصوبات لازم برای رفل مشکلات آن اتخاذ گردید.

پرونده سوم مربوط به جایگاه سوخت گازوئیل و خدمات خودرویی بود که با حضور مسئولین و مدیران مربوطه مسائل و مشکلات آنان مطرح و مصوبات لازم برای حل مشکلات آن صادر گردید.

رئیس کل دادگستری استان خاطر نشان کرد ؛ دستگاه قضایی استان همواره در کنار فعالان بخش اقتصادی و دستگاه های مربوطه برای رونق بخشیدن به تولید و اشتغال در استان تمام توان و ظرفیت خود را به کار می گیرد.

  پرینت
شناسه خبر : 2039 | تاریخ انتشار : 26 آذر 1399 - 14:26 | 181 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :