مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل از اصلی ترین هدف اداره کل ورزش وجوانان استان در سال 1400 را حمایت و پشتیبانی از تولیدات ورزشی داخلی برشمرد.

به گزارش شیوا بیان، سجاد انوشیروانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره شعار امسال، تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها عنوان کرد: هدف اصلی ما و تمامی مسئولین ورزشی استان در سال ۱۴۰۰حمایت و پشتیبانی از تولیدات ورزشی داخلی است.
انوشیروانی بیان کرد: با توجه به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، باید در خصوص واردات کالاهایی که مشابه تولید داخلی دارند توجه ویژه ای گردد و با محقق شدن شعار سال از تولیدات باکیفیت داخل کشور که نتیجه دستان توانمند کارگران و مهندسین ایرانی است حمایت گردد.
او افزود: وظیفه تک به تک مردم‌ جامعه ما علی الخصوص مسئولین ذیربط، حمایت همه جانبه از محصولات تولیدات داخلی است چراکه با این کار چرخ کارخانه ها و چرخ زندگی همه ی کارگران می چرخد‌.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اذعان کرد: توجه به توانمندیهای داخلی و حمایت از کالاهای داخلی موجب رونق و شکوفایی اقتصادی می شود .
او تصریح کرد: باید تولید و حمایت از تولیدات در اولویت قرار گیرد و موانع سر راه تولید برداشته شود تا تولیدکنندگان با تمام توان در عرصه کار و تولید گام بردارند.
انوشیروانی با تاکید بر حمایت از تولیدکنندگان داخلی در حوزه ورزش گفت: وقتی کالایی مشابه داخلی دارد و آن کالا کیفیت لازم را نیز دارا است چرا باید ارز را از کشور خارج کرده و چراغ کارخانه ها را خاموش کنیم .
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: برنامه ما در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی ، حمایت قوی تر از تولیدکنندگان ورزشی داخل استان در سال ۱۴۰۰ است.

  پرینت
شناسه خبر : 2788 | تاریخ انتشار : 03 فروردین 1400 - 11:29 | 312 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :