اداره کل استاندارد استان اردبیل در ارزیابی عملکرد سال 99 و در گروه زیر بنایی و تولیدی استان توانست رتبه دوم را به خود اختصاص دهد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شیوا بیان، نتیجه بررسی و ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در ۵ گروه: علمی، فرهنگی و آموزشی، عمومی و اجتماعی، شرکت‌ها و بانک ها و زیربنایی و تولیدی تحت عنوان جشنواره شهید رجایی اعلام شد.

هاشم علایی مدیرکل استاندارد استان اردبیل در این باره گفت: اداره کل استاندارد استان اردبیل در ارزیابی عملکرد سال ۹۹ و در گروه زیر بنایی و تولیدی استان توانست رتبه دوم را به خود اختصاص دهد.

علائی با یادآوری اینکه این اداره کل در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی طی چندین سال گذشته مسیر رو به پیشرفتی را طی کرده، گفت: در سال های اخیر جایگاه این اداره کل به رتبه های برتر در بین ادارات کل استان تغییر یافته که این جایگاه با همت و تلاش کارکنان خدوم این اداره کل به دست آمده است.

هاشم علایی افزود: طبق اعلام سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل، اداره کل استاندارد در ارزیابی عملکرد سال۹۹ دستگاه های اجرایی استان و در گروه «زیر بنایی و تولیدی» با ۱۸۸۹٫۹۳ امتیاز موفق به کسب رتبه دوم و در مجموع شاخص های اختصاصی و شاخص های عمومی رتبه چهارم را در بین ۵۱ دستگاه اجرایی را از آن خود نموده است .

علایی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با حضور کارشناسان حوزه ارزیابی عملکرد اداره کل تصریح کرد: تفکر سیستمی حاکم بر مجموعه، تلاش و کوشش شبانه روزی همکاران، راهنمایی مسئولین سازمانی و استانی، نمایندگان استان و اطلاع‌رسانی اصحاب رسانه از عوامل اصلی کسب این موفقیت می‌باشد.

لازم به ذکر است این اداره کل دربین ادارات کل استانی در سال ۹۵ رتبه ۳ و درسال ۹۶ رتبه دو و در سال های ۹۷ و ۹۸ رتبه نخست را کسب نموده است.

  پرینت
شناسه خبر : 3693 | تاریخ انتشار : 12 مهر 1400 - 10:36 | 328 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :