نمایندگان انقلابی دوره یازدهم و تلاشگر استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی از تمام ظرفیت و توان خودشان در تصویب رتبه بندی معلمان استفاده کردند .

یادداشت-شیوابیان-کلام الله صفری 
دولت آیت‌الله رئیسی و مجلس انقلابی دوره یازدهم بدنبال آموزش و پرورش مقتدر و قدرتمند است و تصویب لایحه پیشنهادی دولت در مجلس دوره یازدهم با هدف ارتقای منزلت  جایگاه و پاسداشت مقام معلم موید این امر است.
نمایندگان انقلابی دوره یازدهم و تلاشگر استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی از تمام ظرفیت و توان خودشان در تصویب رتبه بندی معلمان استفاده کردند .
بر خود فرض می دانیم به استناد حدیث شریف من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق از زحمات و حمایت های دکتر علی نیکزاد ، حجت الاسلام حاج سید کاظم موسوی،  مهندس صدیف بدری  ، دکتر سید غنی نظری ،  دکتر محمود عباسزاده مشگین،  دکتر ولی اسماعیلی و مهندس عباس جهانگیرزاده که انصافا تاثیرگذار وزین در تصویب  طرح رتبه بندی معلمان بودند سپاسگزاری نموده و توفیق تک تک نمایندگان استان را در سنگر قانون گذاری در راستای خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند متعال مسئلت می داریم. 
دوستان عزیز و فرهنگیان فرهیخته مستحضرید در خصوص راهکار ۱- ۱۰ و ۲ -۱۰ سند تحول بنیادین که اشاره به برنامه ریزی و به کارگیری امکانات و فرصت های اجتماعی برای اعتلای فرهنگ عمومی در تکریم و پاسداشت مقام معلم و همچنین استقرار نظام سنجش صلاحیت های عمومی ،  تخصص حرفه ای ، تعیین ملاک های ارزیابی و ارتقای مرتبه( نظام رتبه بندی )  و تقویت انگیزه آنان بر اساس نظام معیار اسلامی دارد با کمال تاسف دولت  تدبیر و امیدروحانی  و مجلس شورای اسلامی دوره دهم در حد مجلس وکیل الدوله نمایان شد و نه تنها مطالبه گر معلمان زحمت کش نشدند بلکه دانسته  در حق این قشر متدین، اجحاف و کوتاهی کردند و هیچ اقدامی در خصوص رتبه بندی سند تحول بنیادین که در مهر ماه  سال ۱۳۹۰ به تصویب رسید و جهت اجرا ابلاغ گردید کاری انجام ندادند.
 یعنی هشت سال معلمان  در دولت آقای روحانی و مجلس دوره دهم مورد بی مهری قرار گرفت. و این سکوت معنی دار و بی مهری آنان هرگز از ذهن معلمان پاک نخواهد شد.
 دولت سیزدهم  و مجلس دوره یازدهم قدردان همت شما هستیم.

  پرینت
شناسه خبر : 4690 | تاریخ انتشار : 26 آذر 1400 - 16:14 | 128 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • نویسنده : کلام صفری