مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان اردبیل در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: امیدوارم در کسوت خدمت به محرومین، نماینده شایسته ای از نسل جوان باشم.

به گزارش شیوا بیان, فرهاد سبحانی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل بهمراه سیدسعید میراحدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل با آیت الله دکتر سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب اردبیل دیدار کردند.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در این دیدار گفت: امیدوارم خداوند توفیق خدمت را از خدمتگزاران مردم نگیرد و خدمت به مردم را جزء باقیات صالحات شان گرداند.

آیت الله سید حسن عاملی ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین سید سعید میر احدی به سمت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اذعان کرد: امیدوارم با مدنظر قرار دادن یاد خدا در همه کارها بتوانید در این سمت جدید به مردم خدمت رسانی کنید.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل نیز در این دیدار عنوان کرد: همه تلاش خود را به کار می گیرم تا در جهت خیر و مصلحت مردم استان قدم بردارم.

حجت الاسلام والمسلمین سید سعید میر احدی افزود: این انتصاب در واقع اعتماد به نسل جوان است و امیدوارم که باب جوانگرایی در این سطح مدیریت بیش از پیش گسترش یابد.

مهندس فرهاد سبحانی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل نیز در ادامه جلسه بیان کرد: تلاش حجت الاسلام والمسلمین طه نجفی نژاد در مدت زمانی که قائم مقام مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل بودند ستودنی بود و امیدوارم که با معرفی حجت الاسلام و المسلمین میر احدی به این سمت هم دست به دست هم بدهیم و در توسعه عمرانی استان گام برداریم.

مهندس سبحانی در ادامه افزود: در جلسه قبلی که با آیت الله دکتر سید حسن عاملی داشتیم قول احداث ۳ هزار واحد مسکن محرومین را به ایشان داده بودیم و بحمداله تاکنون موفق به احداث ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن محرومین شده ایم و امیدوارم در اسرع وقت ۵۰۰ واحد باقیمانده آن نیز به اتمام برسد‌.

  پرینت
شناسه خبر : 3401 | تاریخ انتشار : 20 مرداد 1400 - 20:21 | 310 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :