رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از شناسایی و بستری 50 بیمار جدید کرونایی در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 458 بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

به گزارش شیوا بیان، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته ۵۰ نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص ۵۱ نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستانهای اردبیل، پارس آباد، مشگین‌شهر، گرمی و خلخال در وضعیت نارنجی و شهرستانهای بیله سوار، نیر، نمین، سرعین، کوثر و اصلاندوز در وضعیت زرد قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد ۴۵۸ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و ۷۹ نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۵ مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان به ثبت رسیده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از ۵۰ مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، ۴۲ نفر از اردبیل، یک نفر پارس آباد، یک نفر مشگین شهر، یک نفر کوثر و ۵ نفر از خلخال گزارش شده است.

  پرینت
شناسه خبر : 2944 | تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1400 - 9:24 | 77 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :