جشنواره مدیران و کارمندان تراز مکتب حاج قاسم، با همت سپاه محمد رسول الله (ص) و بسیج ناحیه ادارات، ۱۴دی‌ماه در محل سالن اجلاس سران برگزار و مدیران و کارمندان تراز مکتب حاج قاسم با لوح سپاس معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش شیوابیان،جشنواره مدیران و کارمندان تراز مکتب حاج قاسم، با همت سپاه محمد رسول الله (ص) و بسیج ناحیه ادارات، ۱۴دی‌ماه در محل سالن اجلاس سران برگزار و مدیران و کارمندان تراز مکتب حاج قاسم با لوح سپاس معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان: اولین جشنواره مدیران و کارمندان تراز مکتب حاج قاسم، دی‌ماه سال جاری با حضور سردار محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار حسن حسن‌زاده، فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ و سرهنگ تیموری، فرمانده بسیج ادارات و کارمندان تهران و تمامی فرماندهان برادر و خواهر پایگاه های مقاومت بسیج سازمان ها و ادارات در محل سالن اجلاس سران برگزار شد.

در این جشنواره مدیران و کارمندان منتخب با توجه به شاخص های تعریف شده مکتب حاج قاسم مورد تقدیر قرار گرفتند.

دکتر مسعود گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان نیز که در ارزیابی صورت گرفته مفتخر به اخذ عنوان مدیر تراز مکتب حاج قاسم گردیده بود در این جشنواره با لوح تقدیر و با دریافت نگین خاتم حاج قاسم مورد تقدیر قرار گرفت.

 

  پرینت
شناسه خبر : 5670 | تاریخ انتشار : 25 دی 1400 - 12:14 | 56 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :