روابط عمومی استانداری اردبیل رتبه برتر را در همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع رسانی هنرمندانه کسب کرد.

به گزارش شیوابیان، از استانداری اردبیل در همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع‌رسانی هنرمندانه با حضور رئیس‌جمهور در محل سالن اجلاس سران برگزار شد،از روابط عمومی استانداری اردبیل به‌عنوان دستگاه برتر اطلاع‌رسانی کشور در بخش «برنامه‌های ارتباطات اجتماعی» تقدیر شد.

بر اساس این گزارش شورای اطلاع‌رسانی دولت با بررسی عملکرد کلیه وزارت‌خانه‌ها، استانداری‌ها، دستگاه‌های اجرایی و رسانه‌ها در هفته دولت سال جاری، از بهترین‌ها در ۱۵ بخش مختلف تقدیر کرد.

در این همایش از امیررضا سعیدی، معاون روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل دفتر استاندار و استانداری اردبیل به‌عنوان دستگاه برتر اطلاع‌رسانی کشور در بخش «برنامه‌های ارتباطات اجتماعی» توسط محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه، حجت‌الاسلام حسن درویشیان، بازرس ویژه رئیس‌جمهور، علیرضا معزی، دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت و علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت قدردانی شد.

از میان ۱۵ تقدیر، ۸ عنوان برتر را وزارت‌خانه‌ها، ۳ عنوان برتر را رسانه‌ها و ۴ عنوان را استانداری‌ها از آن خود کردند که استانداری اردبیل، برگزیده بخش برنامه‌های ارتباطات‌ اجتماعی شد.

 در این همایش مسؤولان روابط‌عمومی شهرداری اردبیل، اداره‌کل ورزش‌وجوانان، سازمان جهاد کشاورزی، اداره‌کل راه‌وشهرسازی و اداره‌کل آموزش‌وپرورش از استان اردبیل نیز حضور داشتند.

  پرینت
شناسه خبر : 9922 | تاریخ انتشار : 27 آبان 1401 - 20:04 | 12 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :