شهردار سرعین از مجهز شدن شهر سرعین به نردبان بلند مرتبه آتش نشانی خبرداد. به گزارش سایت خبری شیوا اردبیل، سید روح الله هدایت در سفر به تهران و دیدار با معاونین وزرای کشور ، نیرو و راه و شهرسازی گفت: سرعین به لحاظ وجود ساختمان های بلند مرتبه جهت ارتقای ایمنی نیازمند نردبان بلند […]

شهردار سرعین از مجهز شدن شهر سرعین به نردبان بلند مرتبه آتش نشانی خبرداد.

به گزارش سایت خبری شیوا اردبیل، سید روح الله هدایت در سفر به تهران و دیدار با معاونین وزرای کشور ، نیرو و راه و شهرسازی گفت: سرعین به لحاظ وجود ساختمان های بلند مرتبه جهت ارتقای ایمنی نیازمند نردبان بلند مرتبه است و ضروری است آتش نشانی شهرداری مجهز به نردبان بلند مرتبه شود.

هدایت در دیدار با  انجمن شعاع معاون حقوقی، مجلس و پشتیبانی  وزیر نیرو در خصوص بند ب ماده ۳۶برنامه ششم توسعه گفتگو کرده و در خصوص  پرداخت عوارض آبهای گرم به شهر داری سرعین برای توسعه و پیشرفت شهر سرعین قول مساعد گرفتند.

در دیدار دکتر عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی بحث قیر رایگان برای بافت های  فرسوده و اعتبار برای سنگ فرش سرعین دستورات لازم صادر و به زودی اعتبارات لازم اختصاص خواهد یافت.

دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری های کشورنیز در این دیدار   برای اعطای نردبان آتش نشانی بلند مرتبه برای شهرداری سرعین به لحاظ وجود ساختمان های بلند مرتبه در شهرتوریستی سرعین قول مساعد داد.

  پرینت
شناسه خبر : 820 | تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1399 - 9:30 | 347 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :