شیوا بیان- شهردار مشگین شهر از وارد آمدن خسارات به تأسیسات و زیرساخت‌های عمرانی و شهری و همچنين واحدهای تجاری و مسکونی توسط سیلاب اخیر در مشگین شهر خبر داد.

رحمت انوری آذر شهردار مشگین شهر در گفتگو با خبرنگار شیوا بیان، در خصوص سیلاب اخیر در این شهرستان عنوان کرد: در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان و با توجه به شرایط جوی و بارش شدید باران ستاد مدیریت بحران شهرداری به حالت آماده باش درآمد تا در صورت نیاز و در کمترین زمان ممکن به ارائه خدمات بپردازند.

وی اظهار کرد: همزمان با شروع بارندگی و و سریز برخی کانال های محلات شهر، بلافاصله عملیات رفع آبگرفتگی، مهار و هدایت آب های سطحی توسط ستاد مدیریت بحران انجام شد.

شهردار مشگین شهر ادامه داد: در همین راستا حوزه معاونت خدمات شهری، آتش نشانی، ماشین آلات و اکیپ تأسیسات شهری شهرداری اقدام به رفع آبگرفتگی معابر و خدمات رسانی به شهروندان کردند.

انوری آذر گفت: هم اکنون به دعلت پیش بینی بارندگی توسط سازمان هواشناسی حوزه معاونت خدمات شهری و آتش نشانی در آماده باش کامل به سر می‌برند.

وی بیان کرد: شدت باران موجب وقوع سیلاب و آبگرفتی چندین نقطه از شهر و پل‌های زیرگذر شده و موجب وارد آوردن خساراتی قابل توجه به تأسیسات و زیرساخت‌های عمرانی و شهری و همچنين واحدهای تجاری و مسکونی شهروندان شده است.

شهردار مشگین شهر اذعان کرد: با تلاش بی وقفه ستاد مدیریت بحران شهرداری عمليات رفع آبگرفتگی، تخلیه آب برخی واحدها و تنظیف و پاکسازی معابر و کانال‌های سطح شهر انجام گرفت.

  پرینت
شناسه خبر : 1170 | تاریخ انتشار : 15 مهر 1399 - 7:53 | 191 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :