سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: با بهره برداری از سامانه اطلس در استان اردبیل، شناسایی واحدهای راکد و نیمه‌ راکد تسهیل می شود.

به گزارش شیوا بیان، طاهر پورعلی سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل عنوان کرد: محاسبه نزدیکترین عارضه، تفکیک فرصت های سرمایه گذاری بر اساس دستگاه های مختلف روی نقشه، امکان مشاهده جزئیات کامل طرح ها و مقایسه با زیرساخت ها و امکان بارگذاری لکه های دارای پتانسیل و بررسی گزینه های سرمایه گذاری نسبت به آن ها از قابلیت های سامانه اطلس سرمایه گذاری است.

پورعلی افزود: حذف حداکثری استعلامات و مجوزهای سرمایه گذاری، امکان تصمیم گیری در ایجاد و توسعه زیرساخت های متناسب با ظرفیت های منطقه و نیز شناسایی مناسب ترین محل برای استقرار طرح ها از  اهداف این سامانه است.

وی تاکید کرد: در صورت همکاری دستگاه های اجرایی بخصوص در ارائه مطالب مورد نظر جهت بارگذاری در سامانه، بسیاری از مشکلات مرتبط با سرمایه گذاری برطرف و سرمایه گذاران در حداقل زمان، امکان اجرایی شدن طرح ها را از طریق این سامانه اخذ خواهند کرد و به دنبال آن، زمان صدور مجوزهای سرمایه گذاری نیز به طور چشمگیر کاهش خواهد یافت .

سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل در ادامه با اشاره به اینکه قابلیت سامانه مذکور، امکان دسترسی به آمار و نیز مکان واحدهای فعال، نیمه فعال و راکد استان را فراهم می سازد افزود: این امر کمک شایانی به تصمیم گیری های مدیریتی در استان خواهد کرد. 

  پرینت
شناسه خبر : 3526 | تاریخ انتشار : 17 شهریور 1400 - 15:01 | 21 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :