رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از شناسایی و بستری 37 بیمار جدید کرونایی در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 336 بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

به گزارش شیوابیان، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته ۳۷ نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص ۵۸ نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: بر اساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان های اردبیل، پارس آباد، مشگین‌شهر و خلخال در وضعیت نارنجی و شهرستان های گرمی، بیله سوار، نیر، نمین، سرعین، کوثر و اصلاندوز در وضعیت زرد قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد ۳۳۶ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و ۶۷ نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۵ مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان به ثبت رسیده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از ۳۷ مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، ۲۶ نفر از اردبیل، ۲ نفر پارس آباد، ۲ نفر مشگین شهر، ۶ نفر گرمی و یک نفر از خلخال گزارش شده است.

  پرینت
شناسه خبر : 3068 | تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1400 - 13:39 | 305 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :