حبیب کوهی، رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت استان اردبیل گفت: از پتانسیل احزاب استان برای برطرف کردن کدورت و اختلافات بین نمایندگان و مدیریت ارشد استان استفاده خواهیم کرد.

به گزارش شیوابیان،حبیب کوهی در پی رسانه‌ای شدن برخی اختلافات مابین نمایندگان استان و  استاندار اردبیل در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، با تقبیح این حرکات گفت: به هیچ وجه اکنون زمان اختلاف و حاشیه نیست و دولت انقلابی و جهادی فرصتی است که بایستی به نفع استان استفاده شود.

وی افزود: نقش نمایندگان در امر قانون‌گذاری و نظارت تبیین شده ولی بایستی به استاندار جدید و جوان اردبیل هم در انتخاب مدیران باانرژی و توانمند فرصت داد و در این زمان کوتاه از جوسازی و فشار به دلیل انتصابات خودداری کرد.

رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت استان گفت: همانطوری که انتظار داشتیم انتصابات مدیران و فرمانداران سریعتر انجام شود تا مانع از گسترش اختلافات شود به همان نحو هم از مجمع نمایندگان انتظار داریم در حفظ جایگاه خود توانمندتر باشد و با یک‌صدایی مانع از بروز اختلافات شود تا صدای آن در جلسه شورای اداری اردبیل با حضور وزیر کشور و نیز تذکر در صحن علنی مجلس به گوش نرسد.

این فعال جریان اصولگرایی گفت: شورای احزاب جهت کاهش این تنش‌ها وارد کارزار شده چرا که یقین داریم بیشترین آسیب این حاشیه‌سازی ها به مردم و استان وارد خواهد شد و در بازه بودجه‌نویسی، نباید تفکر نمایندگان محدود به چالش های شخصی درون استانی باشد.

کوهی در واکنش به برخی از اظهارات نمایندگان گفت: انتظار داریم مسیر تعامل را با مدیر ارشد استان انتخاب کنید تا شائبه ای بوجود نیاید؛ چون مردم و نخبگان و احزاب از مسایل پشت پرده قبل از انتصاب آقای استاندار باخبر هستند.

  پرینت
شناسه خبر : 5586 | تاریخ انتشار : 23 دی 1400 - 18:58 | 165 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :