اردبیل- نمین- رئیس شورای اسلامی شهر نمین گفت: همدلی و هم افزایی شورای شهر و شهرداری نمین از عوامل موفقیت در جهت خدمت به مردم و توسعه شهر نمین است.

عباداله احمدیان در گفتگو با خبرنگار شیوا بیان،  از وجود وحدت و یکدلی بین اعضای شورا با یکدیگر و همچنین با شهرداری نمین در جهت رفع مشکلات شهر خبر داد و گفت: این اتحاد و همبستگی در جهت رفع نیازها و دغدغه های شهروندان رمز موفقیت شورا و شهرداری نمین است.

او در خصوص تعامل شورا با ارگان ها و دستگاه های دولتی و خصوصی نیز بیان کرد: تعامل شورای اسلامی شهر با ادارات و دستگاه های دولتی بسیار مطلوب است و مسئولین استانی خصوصا نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در دفتر حاضر می شوند و از نزدیک در جریان کارهای انجام شده قرار می گیرند.

رئیس شورای اسلامی شهر نمین افزود: عملکرد شورا و شهرداری نمین در طول ۳ سال و نیم گذشته بسیار شفاف بوده و اعضای شورا و شهردار تمام توان خود را برای آبادانی نمین شهر فرهنگ و ادب به کار گرفته اند.

او در خصوص کمک شورای شهر نمین به موسسات خیریه نیز بیان کرد: شورای شهر همواره در کارهای خیر و کمک به موسسات پیشقدم بوده که در این خصوص می توان به کمک مالی این شورا به موسسات در جهت خرید تبلت و گوشی برای دانش آموزان محروم اشاره کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر نمین در خصوص موزه نمین نیز تصریح کرد: با توجه به اینکه آثار تاریخی موزه نمین اخیرا توسط میراث فرهنگی استان به بهانه تامین امنیت بیشتر به مرکز استان منتقل شده، لذا برآنیم تا امنیت موزه نمین تامین شود و آثار منتقل شده نیز در سریعا بازگردانده شود.

احمدیان گفت: مردم فرهنگی و فرهنگدوست نمین روی مسائل تاریخی بسیار حساس هستند و از زمان انتقال آثار از موزه این شهر، مراجعات متعددی از سوی مردم به شورا انجام شده و اعضای شورا نیز به نمایندگی از مردم شهر نمین از مسئولین ارشد استان خواستار حل این مشکل و بازگرداندن اشیاء به محل همیشگی و ثابت هستند. 

گفتگو: اسماعیل آذرمی

  پرینت
شناسه خبر : 2195 | تاریخ انتشار : 07 دی 1399 - 22:12 | 153 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :