عضو شورای اسلامی شهر اردبیل بر ضرورت احصاء مشکلات کارکنان بخش اجرائیات شهرداری تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار شیوا بیان، مینا نهامین در چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر اردبیل در خصوص درگیری پرسنل اجرائیات با مسببین سد معبر در سطح شهر بیان کرد: مقصر دانستن عوامل اجرائیات شهرداری در درگیری های بوجود آمده با برخی از دستفروشان عادلانه نیست.

وی افزود: باید پای حرف های کارکنان اجرائیات نیز بنشینیم و با مشکلات آنان نیز آشنا شویم و پس از آن در جهت رفع این مشکلات برنامه ریزی های لازم را انجام دهیم.

عضو شورای شهر اردبیل با گلایه از گزینش های سلیقه ای در انتخاب کارکنان اجرائیات شهرداری، تصریح کرد: برای جلوگیری از هرگونه تنش در حوزه اجرائیات شهرداری لازم است تا افراد لایق و معتقد به مذاکره بکارگیری شوند تا این افراد با کوچکترین اهانت از کوره در نروند.

نهامین ادامه داد: دستفروشان از روی ناچاری و بر اثر فشار اقتصادی این شغل را انتخاب کرده اند که ضمن حفظ شان آنان باید اقدامات لازم در جهت هدایت این افراد به مناطق خاصی از شهر انجام شود تا با این کار دستفروشان مانع تردد خودروها و عابرین پیاده نشوند و سد معبر به وجود نیاید.

وی افزود: برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان اجرائیات شهرداری از مهمترین مسائلی است که باید در سریعترین زمان ممکن انجام شود تا شاهد هیچگونه درگیری میان ماموران شهرداری و دستفروشان در سطح شهر نباشیم.

 

خبرنگار: رشید عبدالحسینی

  پرینت
شناسه خبر : 3554 | تاریخ انتشار : 18 شهریور 1400 - 16:00 | 46 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :