عضو شورای اسلامی شهر اردبیل بر انتخاب افراد شایسته و با اخلاق در بخش اجرائیات شهرداری تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار شیوا بیان، ابراهیم صفری در چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر اردبیل در خصوص درگیری عوامل اجرائیات شهرداری با مسببین سد معبر در سطح شهر عنوان کرد: متاسفانه گاها عوامل شهرداری را مسبب درگیری ها می دانند، اما در درگیری عوامل اجرائیات با عاملان سد معبر تنها شهرداری مقصر نیست.

وی افزود: آیا این سوال پیش نمی آید که چرا تاکنون عوامل اجرائیات شهردرای با بازاریان یا سایر اقشار درگیری که موجب ضرب و جرح شده باشد نداشته اند! عوامل اجرائیات در بسیاری از موارد مورد بی لطفی قرار گرفته اند و باید شرایط آنان را نیز در اغلب موارد درک کنیم چرا که این قشر برای رفاه مردم در عبور و مرور آسان تلاش می کنند.

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل ادامه داد: البته لازم است در انتخاب نیروها در اجرائیات شهرداری از افراد مورد اطمینان استفاده شود و اینگونه نباشد که نیروهای خشن در این بخش مشغول به فعالیت باشند.

صفری گفت: توصیه می کنم برای بخش اجرائیات شهرداری از نیروهای فصلی استفاده نشود تا هر روز افراد تازه وارد که شیوه برخورد با دستفروشان و … را تجربه نکرده اند موجب وقوع حوادث منجر به ضرب و جرح نشوند.

وی ضمن قدردانی از افرادیکه با خوشرویی و اخلاق حسنه در بخش اجرائیات فعالیت می کنند، تصریح کرد: عوامل اجرائیات مامور به انجام وظیفه هستند اما این ماموریت نباید در مواردی موجب پایمال شدن حقوق شهروندان و اهانت به آنان شود.

 

خبرنگار: رشید عبدالحسینی

  پرینت
شناسه خبر : 3550 | تاریخ انتشار : 18 شهریور 1400 - 14:46 | 439 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :