سیف‌علی موسی‌زاده در نشست آسیب‌شناسی جشنواره‌های استانی مطبوعات با تاکید بر لزوم برگزاری جشنواره مطبوعات گفت: بزرگترین آسیب موجود، برگزاری نامنظم جشنواره‌هاست و تدوین تقویم سالانه جشنواره مطبوعات ضرورت دارد.

به گزارش شیوابیان،به نقل از روابط عمومی خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل سیف‌علی موسی‌زاده در نشست آسیب‌شناسی جشنواره‌های استانی مطبوعات با تاکید بر لزوم برگزاری جشنواره مطبوعات گفت: بزرگترین آسیب موجود،  برگزاری نامنظم جشنواره‌هاست و تدوین تقویم سالانه جشنواره مطبوعات ضرورت دارد.

وی جشنواره را بهار مطبوعات توصیف کرد و افزود: پیشرفت در فضای سالم رقابتی اتفاق می‌افتد و جشنواره بهترین بستر برای ایجاد این فضا است. همان‌گونه که سینمای ایران بخش بزرگی از پیشرفت خود را مدیون جشنواره فیلم فجر است، مطبوعات نیز برای توسعه و پیشرفت خود ناگزیر از برگزاری جشنواره‌های منظم و معتبر است.

پیشکسوت رسانه استان با بیان اینکه برگزاری جشنواره ضمن استعدادیابی، برای تولید آثار فاخر ایجاد انگیزه می‌کند اظهار داشت: پاشنه آشیل مطبوعات، چه در سطح ملی و چه در سطح استانی کم‌توجهی به برگزاری جشنواره مطبوعات است.

  پرینت
شناسه خبر : 5706 | تاریخ انتشار : 26 دی 1400 - 14:20 | 164 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :