معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: طرح برهم زدن بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه در اردبیل با هدف رصد و نظارت دقیق بر این اموال اجرا می‌شود.

به گزارش سایت خبری  اردبیل نیوز، یوسف خدادادی پیش از ظهر امروز در جلسه نحوه اجرای برنامه طرح برهم زدن بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه در اردبیل اظهار داشت: سرقت به دلیل این که آثار بسیار منفی بر بدنه حوزه اقتصادی کشور وارد می‌کند به همین دلیل دستگاه قضائی استان به این مسئله ورود جدی پیدا کرده تا با متخلفان در این زمینه برخورد قانونی کند.

وی با اشاره به اجرای برنامه طرح برهم زدن بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه در استان خبر داد و بیان کرد: رصد و نظارت بر این موضوع در وهله نخست برای ما حائز اهمیت است و تمام تلاش و جدیت ما بر این است که بتوانیم با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته از انجام چنین اقداماتی جلوگیری به عمل آورده و اجازه تخلف در این زمینه به سودجویان را ندهیم.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: انتظار ما این است که در این زمینه شهرداری با مشخص کردن مکانهایی برای این گونه مراکز و نظارت‌های دقیق و مستمر ما را در رسیدن به اهداف  مورد نظر رهنمون شود تا بتوانیم با شناسایی افراد متخلف در این زمینه طبق قانون برخورد کنیم.

خدادادی تصریح کرد: با هدف جلوگیری از سرقت خودرو در استان نیز هم‌اکنون زمینه‌ای فراهم شده که با نصب قطعه ردیاب از این مسئله نیز جلوگیری به عمل آید و در ارتباط با مقابله با سرقت‌ سیم‌های برق و اوراق‌فروشی‌ها نیز برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است که امیدواریم نتایج مورد انتظار را در این زمینه شاهد باشیم.

وی اظهار کرد: اجرای برنامه‌های آموزشی با هدف صیانت و حفاظت از اموال نیازمند حمایت رسانه‌ها و نهادهای فرهنگی است تا بتوانیم با فرهنگ‌سازی مناسب در این زمینه از ارتکاب چنین جرم‌های غیراخلاقی در جامعه جلوگیری به عمل آوردیم.
انتهای پیام/

  پرینت
شناسه خبر : 553 | تاریخ انتشار : 27 آبان 1397 - 13:06 | 319 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :
  • منبع خبر : تسنیم