شهردار اردبیل از آماده شدن طرح تفضیلی جدید شهر اردبیل تا پایان سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: این طرح مهم سال‌ها به دلیل عدم تامین مالی مشاور طرح، مسکوت مانده بود.

به گزارش شیوابیان،شهردار اردبیل از آماده شدن طرح تفضیلی جدید شهر اردبیل تا پایان سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: این طرح مهم سال‌ها به دلیل عدم تامین مالی مشاور طرح، مسکوت مانده بود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اردبیل، محمود صفری در جلسه بررسی آخرین وضعیت طرح تفضیلی شهر اردبیل که در محل استانداری و با حضور معاون امور عمرانی استانداری، رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، با بیان این مطلب، افزود: با توجه به ضرورت اجتناب ناپذیر این طرح برای ترسیم روشن و اصولی افق توسعه شهر، اتمام طرح تفضیلی را از ابتدای قبول مسؤولیت در شهرداری در اولویت برنامه‌های خود قرار داده‌ایم.

صفری ادامه داد: آخرین طرح تفضیلی شهر اردبیل که مربوط به سال ۱۳۸۴ بوده و در سال ۱۳۹۳ قرارداد بازنگری طرح تفضیلی به مدت دو سال بسته شده و چندین سال به دلیل عدم تامین مالی مشاور طرح، راکد مانده بود، اخیراً با تعامل بعمل آمده و برگزاری جلسات متعدد مقرر شد تا این طرح تا آخر سال ۱۴۰۰ به اتمام برسد.

  پرینت
شناسه خبر : 4980 | تاریخ انتشار : 05 دی 1400 - 23:04 | 264 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :