مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: مرحله جدید توزیع سبد کالا ویژه مددجویان نهادهای حمایتی همزمان با سراسر کشور در اردبیل آغاز شد.


به گزارش سایت خبری اردبیل نیوز، قاسم رحیمی صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: مرحله جدید توزیع سبد کالا ویژه مددجویان نهادهای حمایتی همزمان با سراسر کشور در اردبیل آغاز شد تا از این طریق بخشی از نیازهای این خانوارهای تهیه و تامین شود.

وی افزود: به منظور حمایت از اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه دومین دوره از توزیع سبد کالا در استان اردبیل را از 20 آبان‌ماه در سطح استان آغاز کرده و به خانوارهای هدف سبد کالا شامل برخی اقلام موردنیاز این خانوارهای ارائه خواهد شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل بیان کرد: مشمولان طرح می‌توانند برای دریافت بسته‌های غذایی به فروشگاه‌های زنجیره ای ازقبیل رفاه، اتکا، امکان، فرهنگیان و تعاون روستایی مراجعه و نسبت به دریافت آن اقدام کنند.
رحیمی تصریح کرد: اقلام مورد نیاز از قبیل گوشت قرمز، گوشت مرغ، برنج، تخم مرغ، روغن، حبوبات و لبنیات بوده که در تحویل کالاها و اقلام حمایتی هیچ گونه مبلغ و یا کارمزدی از سوی فروشگاه‌ها دریافت نخواهد شد ومردم در صورت هرگونه تخلف می‌توانند موضوع را گزارش کرده تا مورد پیگیری قرار گیرد.
وی گفت: تمامی فرودگاه‌های تحت قرارداد بایستی بدون دریافت هیچ نوع کارمزدی نسبت به تحویل کالای مورد تقاضای مشمولان به ارزش مجموع تراکنش‌های انجام شده اقدام کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اظهار کرد: چنان چه تا کنون مشمولی اعتبار مربوط به مراحل گذشته را به هر دلیلی مصرف نکرده باشد، به صورت یکجا می‌تواند کل موجودی خود را در این مرحله خرید کند.

انتهای پیام/

  پرینت
شناسه خبر : 461 | تاریخ انتشار : 21 آبان 1397 - 16:58 | 165 بازدید | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط :